حضور در مراجع قضایی منوط به اخذ نوبت است

معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور در مراجع قضایی منوط به اخذ نوبت خواهد بود.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان؛ بهزاد صادقی معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان با اعلام این خبر گفت: از روز شنبه هجدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، حضور در مراجع قضایی فقط با اخذ نوبت قبلی امکان پذیر خواهد بود.
معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان افزود: در شعب اجرای احکام مدنی تمامی حوزه های قضایی استان، از مدت‌ها پیش به سامانه ‌نوبت‌دهی مجهز گردید ولی از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، برای تمامی  شعب  و مراجع قضایی الزامی خواهد بود.
صادقی اظهار داشت: این تصمیم در راستای احترام به ارباب رجوع، جلوگیری از معطلی  در شعب، رعایت پروتکل های بهداشتی، جلوگیری از ازدحام و نظارت بر انجام کار شعب اتخاذ شده است.

 معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دسترسی به سامانه نوبت دهی دسترسی به سامانه نوبت دهی قضایی از طریق درگاه اینترنتی www.adliran.ir و از طریق منوی نوبت دهی قضایی امکان‌پذیر خواهد بود.

  معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان اظهار داشت: شهروندان همچنین می توانند با نصب نرم افزار عدالت همراه بر روی تلفن همراه هوشمند، و یا مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در استان، امکان اخذ نوبت و سایر خدمات قضایی از جمله دریافت ابلاغیه فراهم شده است، اقدام نمایند.

48

کد خبر 1511676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =