فرمان رایگان شدن آب و برق را بدهید /چه خبر از آقازاده های مختلس /پاسخ کاربران خبرآنلاین به یک سوال

کاربران خبرآنلاین پیشنهادهای جالبی درباره اولین فرمان رئیس جمهور آینده مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فاصله تا ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم کوتاه است و صف کاندیداهای ریاست جمهوری بلند. 

اما فارغ از اینکه چه کسی رئیس جمهور می شود و کدام جریان سیاسی پیروز رقابت می شود، آنچه این روزها سوالی برای افکارعمومی شده این است که «فرمان اول رئیس جمهور آینده چه باید باشد؟» فرمان اقتصادی؟ فرمان سیاسی؟ فرمان اجتماعی یا ...

در همین راستا، خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران محترم خود پرسیده بود که «فرمان اول رئیس جمهور آینده چه باید باشد؟».

آب و برق رایگان شود! 

برخی از کاربران خبرآنلاین، بر این باور بودند که باید اولین دستور رئیس جمهور در زمینه اقتصادی باشد. مثلا، کاربری نوشت:« بورس و حذف قیمت های دستوری.» شاهین هم نوشت:« فرمان اقتصادی: رونق اقتصادی و حمایت عملی از بورس.»

فردی هم نوشت:« فقط اقتصاد رو درست کنه.» دیگری هم نوشت:« وام ازدواج بالا بره مسکن رایگان اب و برق رایگان.» میثم نیز نوشت:« فرمان اقتصادی .و آزادی شور نشاط برای جامعه.» 

مهدی هم نوشت:« حمایت از تولید ملی،ثبات بازار» حسین آذرمی هم برای خبرآنلاین نوشت:« دستور دهد که دولت در بورس دخالت نکند و اجازه دهد بازار سرمایه منطبق بر سازوکارهای اقتصادی مسیر خود را طی کند.» 

محمد نیز نوشت:« آزادسازی واردات خودرو بدون تعرفه» سعید هم نوشت:« فقط بورس را رونق بده.» کاربری هم نوشت:« نجات بورس و مجازات محتکران مسکن.» حسنعلی هم نوشت:« فقط حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه با کلید ارتباطات جهانی و افزایش قدرت ملی.» 

محمد نوشت:« گرفتن مالیات خیلی سنگین از محتکران مسکن و ممنوع کردن داشتن بیش از ۲خانه برای هر ایرانی مگر اینکه در قالب شرکت‌های حرفه ای اجاره‌ داری، کار کنند.» 

آقازاده های مختلس را دستگیر کنند

در این میان برخی از کاربران براین باور بودند که اولین فرمان رئیس جمهور آینده سیاسی و رفراندوم باشد. کاربری نوشت:« نابودی اسرائیل» کیارش هم نوشت:« اخراج تمام مسُولین دوتابعیتی.» 

فردی که نامش را منتشر نکرده، برای خبرآنلاین نوشت:« دستگیری اقازاده های مختلس.» دیگری هم نوشت:« مصالحه با آمریکا و اروپا و بهبود روابط تجاری بین ملل که هر دو باعث رونق اقتصادی میشه.» 

کاربری هم نوشت:« محاکمه همه اختلاس گران اجرای قانون برای همه بدون کوچکترین ارفاقی ! تاکشور قانونمند نشه خیلی ها از هر نظر در امانند و هر کاری که دلشان بخواهد می کنند و کسی هم جلودارشان نیست یک شخصی باید روی کار بیاید که قدرت های پوشالی را در هم بکوبد و به پشتوانه مردم ظلم و فساد و پارتی بازی و ترس و تهدید را از جامعه بردارد!» محسن هم نوشت:»« جالبه که هر وقت اسم رفراندوم میاد, افراطیون و تندروها همشون تب میکنند.» 

کاربر ناشناسی هم نوشت:« پایان نظارت استصوابی.» بازنشسته نوشت:« حاکمیت قانون درکشور» فردی هم نوشت:« هیچ کار نمی تواند بکند احمدی نژاد این کشور را نابود کرد.» 

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1512262

برچسب‌ها