برنامه «انعکاس» با موضوع رحلت امام (ره) منتشر خواهد شد

با حضور یعقوب توکلی، مرتضی گودرزی (دیباج)، حسن بنیانیان و جعفر جهروتی‌زاده، مجموعه گفت‌وگوهای «انعکاس» با موضوع رحلت امام (ره) شکل می‌گیرد و در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در آستانه سی و دومین سالگرد رحلت ملکوتی امام خمینی (ره)، ادامه تاریخ شفاهی امام (ره) در برنامه «انعکاس» با چند گفت‌وگوی ویژه با شعار «نسل‌ها تشنه اندیشه او» در فضای مجازی منتشر می‌شود.

گفت‌وگوهای ویژه مجموعه برنامه‌های «امام دل‌ها»، از ششم تا چهاردهم خرداد با حضور پژوهشگران تاریخ انقلاب اسلامی و تعدادی دیگر از شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی، منتشر خواهد شد.

در این مجموعه گفت‌وگوها که با موضوع رحلت امام (ره) و بازتاب‌های آن در ایران و جهان  است، دکتر یعقوب توکلی، پژوهشگر تاریخ انقلاب اسلامی درباره مقاومت فلسطین و مصلحت‌اندیشی امام سخن خواهد گفت. دکتر مرتضی گودرزی (دیباج)، استاد دانشگاه و هنرمند نقاش درباره هنر از دیدگاه امام و دکتر حسن بنیانیان، رئیس سابق کمیسیون پیوست‌نگاری فرهنگی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، درباره تاثیر حضرت امام بر تحولات فرهنگی در دوران انقلاب اسلامی و سردار جعفر جهروتی‌زاده، از فرماندهان دفاع مقدس، از دفاع و مقاومت و مدیریت دفاع مقدس سخن خواهد گفت.

مجموعه برنامه‌های «خورشید جماران» با هدف ثبت تاریخ شفاهی امام (ره) و ولایت، از سوی فرهنگسرای امام (ره) برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از صفحه اینستاگرام فرهنگسرا، این گفت‌وگوها را مشاهده کنند.

۵۷۵۷

کد خبر 1519206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =