قتل رفیق در رقابت عشقی/ قاتل و مقتول نمی دانستند همزمان یک دختر را دوست دارند!

شرق نوشت: پسری جوان که دوستش را در جریان رقابت عشقی به قتل رسانده است، بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

تحقیقات درباره این پرونده زمانی در دستور کار کارآگاهان جنایی استان فارس قرار گرفت که آنها متوجه شدند پسری جوان به نام حسام در درگیری خیابانی هدف ضربه چاقو قرار گرفته و با اینکه بعد از انتقال او به بیمارستان، پزشکان تلاش کردند وی را نجات بدهند، اما این پسر به‌ دلیل شدت جراحت و خون‌ریزی جانش را از دست داد.

کارآگاهان در گام نخست به محل وقوع جنایت که مقابل یک آرایشگاه بود رفتند و به پرس‌وجو از مرد آرایشگر پرداختند. او گفت: مقتول مشتری من بود و زمان حادثه من داشتم موهایش را کوتاه می‌کردم که پسری جوان وارد مغازه شد و مستقیم به‌ سمت مشتری‌ام رفت. آن دو با هم بگومگو کردند. تذکر دادم اینجا محل کسب من است و اگر می‌خواهند دعوا کنند باید بیرون بروند. دو پسر از مغازه خارج شدند و به دعوا ادامه دادند. لحظاتی بعد دوستان قاتل هم سر رسیدند و نزاع بالا گرفت.

در نهایت پسر غریبه مشتری من را زد و فرار کرد. مأموران با راهنمایی‌های این فرد و سایر شهود، سرنخ‌های اولیه‌ای را به‌دست آوردند و سپس پی بردند قاتل یکی از دوستان حسام به نام جمشید است که 18 سال بیشتر ندارد. وقتی پلیس برای دستگیری جمشید به خانه او مراجعه کرد معلوم شد او فراری شده است. به‌این‌ترتیب عملیات جست‌وجو آغاز شد و در نهایت جمشید به دام افتاد.


متهم بعد از انتقال به پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و ضمن اعتراف به قتل گفت: من و حسام با هم دوست بودیم. او چندی قبل درحالی‌که با من صحبت می‌کرد گفت به‌تازگی با دختری آشنا و به او علاقه‌مند شده است. حسام گفت خیلی آن دختر را دوست دارد اما یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن هم این است که پسری دیگر نیز به همان دختر علاقه دارد. حسام گفت باید آن پسر را پیدا و کاری کند او از میدان به‌در شود. آن روز من حرف‌هایش را زیاد جدی نگرفتم تا اینکه بعد از مدتی فهمیدم هر دو نفر ما عاشق یک دختر هستیم و در واقع حسام سعی می‌کند دل دختر مورد علاقه من را به ‌دست بیاورد. از همان زمان بود که اختلافات ما شروع شد و چند بار با هم مشاجره کردیم.
متهم ادامه داد: چند روز قبل حسام سراغم آمد و با پرخاشگری خواست آن دختر را رها کنم. من هم جوابش را دادم و با هم درگیر شدیم اما دعوا با وساطت دیگران تمام شد تا اینکه این بار من تصمیم گرفتم با او درگیر شوم و کاری کنم دختر مورد علاقه‌ام را فراموش کند. به‌همین‌دلیل درحالی‌که یک چاقو برداشته بودم، سراغش رفتم و با او درگیر شدم و بدون اینکه بخواهم دوستم را کشتم.
بنا بر این گزارش متهم درحال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1519217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =