کشف تخلف  ۱۸۰۰ تن نهاده دامی در ۲ واحد تولیدی و توزیعی استان سمنان

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کشف ۳ مورد تخلف در تولید و توزیع نهاده های دامی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، مهدی یحیایی با اعلام این خبر گفت: طی بازرسی های انجام شده توسط کارشناسان و بازرسان این این سازمان و بمنظور رصد و وضعیت تولید و توزیع نهاده های دامی ، ۲ واحد تولیدی و توزیعی متخلف ، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی اظهار داشت: در این بازرسی ها ، که از واحدهای تولیدی و توزیعی نهاده های دامی در استان انجام شد ، ۳ فقره تخلف تقلب ، عرضه خارج از شبکه و گرانفروشی حدود ۱۸۰۰ تن نهاده دامی کشف و ضبط شد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ارزش ریالی این تخلفات را بالغ بر ۸ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: پرونده تخلف این واحدها تنظیم که جهت بررسی و صدور رای شایسته به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.
یحیایی اضافه کرد: یک واحد تولید کننده  محصولات دارو و فرآورده های بیولوژیک و مکمل های دارویی و غذایی در تولید ۱۵۰۰ تن کنسانتره شیری و پرواری مرتکب تخلف تقلب و یک واحد توزیعی اقلام پزشکی ، داروهای حیوانی و ملزومات نگه داری و پرورش حیوانات نیز در توزیع ۳۰۰ تن کنجاله سویا مرتکب تخلف گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه شده است که با این واحدهای متخلف برابر قانون برخورد شد.

46

کد خبر 1519917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =