۲۶۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی اصفهان مرخص شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت اخیر ۲۶۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه ترخیص شده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، آرش نجیمی  با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۷۲۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۳۶۷ بیمار مبتلای قطعی کرونا بوده‌اند، ادامه داد: ۲۰۰ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین در ۲۴ ساعت اخیر ۲۶۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مجموع یک هزار و ۱۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، ابراز داشت: از این تعداد ۱۵۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه این مراکز درمانی نگهداری می‌شوند.

نجیمی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۴ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند، افزود: از این تعداد تاکنون تست ۹ نفر مثبت کرونا بوده است.

48

کد خبر 1520387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =