برگزاری انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری البرز

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از برگزاری انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری البرز، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «جعفر داراب خانی با مأموریت رئیس کل دادگستری استان، از محل برگزاری انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز بازدید کرد.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم استان البرز از نزدیک فرآیند ثبت نام و رأی گیری و نحوه ی اجرا و نظارت بر فرآیند انتخابات را مورد بازدید قرار داد. مجریان و ناظران در این بازدید گزارش مبسوطی از نحوه برگزاری این انتخابات ارائه کردند.

» معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز در حاشیه  این دیدار بیان کرد: مراحل انتخابات، با نظم و انضباط مطلوبی طراحی و تدوین شده و امروز در حال اجرا است و ناظرانی از مرکز، بر روند اجرا نظارت دارند؛ همچنین نمایندگان دادگستری استان نیز در این مکان حضور دارند.

داراب خانی درباره روند رأی گیری گفت: این فرآیند به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و کلیه پروتکل‌های بهداشتی نیز برای اخذ رأی رعایت شده و روند اجرا و نظارت انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان، شفاف و مطلوب ارزیابی می‌شود.

48

کد خبر 1521319

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =