۲ نفر
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
اسکوچیچ به این بازیکن دلخوش شد/عکس

مهاجم تیم ملی ایران موفق شد چهار دقیقه پس از حضور در زمین مقابل هنگ‌کنگ گلزنی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حضور ثابت یا فرصت کوتاه در تیم ملی تفاوتی برای بازیکنی که می‌خواهد جایگاه ثابتی در فهرست ملی داشته باشد، تفاوتی ندارد چراکه او به خوبی ارزش پیراهنی که بر تن دارد را می‌داند و متوجه است که امید یک ملت به حساب می آید و کریم انصاری‌فرد نمونه‌ای از این دست بازیکنان است.
انصاری‌فرد که دومین کاپیتان حال حاضر تیم ملی است و طی سالیان اخیر نمایش کم‌نوسان و خوبی در ترکیب ایران داشته، دیروز از دقیقه ۸۰ دیدار مقابل هنگ‌کنگ وارد زمین شد و تنها چهار دقیقه فرصت داشت تا به دفاع چند لایه حریف نفوذ کند و با فرصت‌طلبی پاس خوب مهدی ترابی را به تور دروازه بچسباند.

شماره ۱۰ تیم ملی ایران که در سه دیدار ابتدایی مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ‌کنگ، کامبوج و بحرین در ترکیب حضور داشت و در این سه دیدار ۵ گل به ثمر رسانده بود، در دو دیدار رسمی اخیر مقابل عراق و هنگ‌کنگ یکبار به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت که حاصل آن هم یک گل در جدال  دیروز بود.

اسکوچیچ به این بازیکن دلخوش شد/عکس

انصاری‌فرد که هم‌اکنون با ۶ گل بهترین گلزن تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ است و سومین گلزن برتر این رقابت‌ها به حساب می‌آید، هیچ‌وقت از نیمکت‌نشینی در تیم ملی گلایه نداشته و هر وقت به‌عنوان مهره ثابت یا تعویضی به میدان رفته، تمام توان خود را گذاشته تا گلزنی کند.

مهدی طارمی و سردار آزمون در دیدار دیروز تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ اسیر دفاع متراکم حریف شدند و نتوانستند خطر جدی در حضور ۶۹ دقیقه‌ای در زمین به وجود آوردند، اما انصاری‌فرد پس از حضور در مسابقه و استفاده از تجربه‌اش با یک جای‌گیری خوب گلزنی کند و نشان داد می‌تواند مهره قابل اتکایی برای اسکوچیچ در هر زمان از بازی باشد.

256 251

کد خبر 1522047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =