فرزندانم بخواهند در خارج کشور اقامت داشته باشند، اسم‌شان را از شناسنامه‌ام پاک می‌کنم

ایرنا نوشت: یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت: هیچ کدام از فرزندانم در سوییس اقامت نمی‌کنند. به آنها گفتم به غیر از این باشد و شرایط در آینده به گونه‌ای دیگر باشد، اسم‌شان را از شناسنامه‌ام پاک می‌کنم.

علیرضا زاکانی با بیان اینکه اخیرا که قوه قضاییه رفته بودم، دیدم ۱۵ پرونده مختومه دارم، فزود: من فسادهای چند هزار میلیاردی دیدم و ورود کردم. پرونده کله‌گنده‌ها را پیگیری کردم. بارها تهدید به مرگ شدم، خانه ما را آتش زدند، جلوی زن و بچه من را گرفتند و تهدید کردند. من از همه چیزمان گذشتیم. من یک موقعی به دخترم گفتم گاهی اوقات که از خانه بیرون می‌آمدم، آخرین نگاه‌ها را به تو کرده و احساس می‌کردم این دفعه آخرم است.

وی در پاسخ به پرسشی درباره شایعات مربوط به اقامت دخترش در سوییس گفت که  سه دختر و چهار نوه دارم. همه از یک زن نیز هستند. یکی از آنها بعد از ازدواج و فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه شریف، یک رشته‌ای را که در ایران نبود، همراه با دامادم به سوییس رفت و یک سال و نیم درس خواند و بعد به ایران برگشت و اکنون نیز ایران هستند.  

این نماینده مجلس افزود: هیچ کدام از فرزندانم در سوییس اقامت نمی‌کنند. به آنها گفتم به غیر از این باشد و شرایط در آینده به گونه‌ای دیگر باشد، اسم‌شان را از شناسنامه‌ام پاک می‌کنم.

2727

کد خبر 1522103

برچسب‌ها