۱۱ نفر
۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
جنجال جدید مهاجم سابق پرسپولیس

مهر نوشت: مهاجم سابق پرسپولیس همچنان با اقداماتی که انجام می‌دهد خبرساز است.

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی که مدتی در تیم‌های تراکتور و پرسپولیس ایران هم بازی کرد، همچنان به تخلفاتش در ایرلند ادامه می‌دهد.

او در سال ۲۰۱۳ در یک درگیری باعث شکسته شدن بینی و دندان «بردلی» در ایرلند شد. استوکس در نهایت به پرداخت ۲۰۰ هزار پوند و دو سال حبس تعلیقی محکوم شد.

بردلی برای بخشش استوکس سال گذشته و در جریان موج نخست کرونا اعلام کرد در صورتی که استوکس ۴۰ هزار پوند از این جریمه را به قهرمانان سلامت اختصاص بدهد، از ۱۶۰ هزار پوند باقیمانده جریمه چشم پوشی می‌کند.

با این حال استوکس حتی به این مورد هم توجهی نکرده است.

بردلی در این خصوص به «the scottish sun» گفت: من به استوکس فرصت دادم که بخشی از پول را برای امور خیریه اختصاص بدهد ولی او حتی قدردانی هم نکرد. استوکس واکنشی نشان نداد. من به پرداخت هزینه‌ای که او مسئول آن است، ادامه می‌دهم.

این فرد ادامه داد: این نوع شخصیت استوکس است و به نظر نمی‌رسد مسئولیت هیچ کاری را قبول کند. چون سیستم عدالت بسیار بد است، استوکس می‌داند که از پس این مسائل بر می‌آید و به آزار و اذیت ادامه می‌دهد.

استوکس در دادگاه‌های ایرلند پرونده‌ای هم در ارتباط با آزار و اذیت نامزد سابق خود دارد. طبق گزارش‌های منتشر شده، استوکس در بعضی از بخش‌های این پرونده تبرئه شده است.

258 252

کد خبر 1522501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ناخدا IR ۱۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
    13 7
    وقتی از تراکتور رفت گفت دچار روان پریشی شده ظاهرا راست میگفت