هدف بعضی‌ها نابودی ژیمناستیک است

علیرضا خیاطی گفت: برخی از کسانی که دست‌شان از منافعی که قبلا از طریق رانت  اختیار داشتند کوتاه شده حامی تصمیم وزارت ورزش شدند. هدف این افراد نابودی ژیمناستیک است؛ چون تنها در این صورت است که می‌توانند به منافع‌شان برسند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا خیاطی، مربی ژیمناستیک در گفت‌وگو با خبرآنلاین در خصوص رد صلاحیت مدیریتی زهرا اینچه درگاهی در کمیسیون تطبیق مدیریت وزارت ورزش اظهار داشت: متاسفانه در روزهایی که ورزش کشور با مشکلات زیادی روبرو است وزارت ورزش چوب لای چرخ ژیمناستیک کشور می‌گذارد. در 4 سال گذشته ژیمناستیک ایران موفقیت‌های بزرگی کسب کرده؛ اما وزارت ورزش بی‌مهری‌های زیادی در قبال این رشته انجام داده است.

وی افزود: متاسفانه برخی از کسانی که دست‌شان از منافعی که قبلا از طریق رانت  اختیار داشتند کوتاه شده حامی تصمیم وزارت ورزش شدند. هدف این افراد نابودی ژیمناستیک است؛ چون تنها در این صورت است که می‌توانند به منافع‌شان برسند.

این مربی ژیمناستیک گفت: اعتقاد دارم انسان باید در زندگی خود یکرنگ باشد؛ حتی اگر آن رنگ سیاه باشد؛ نه اینکه هر طرف باد وزید به آن طرف برود. این روزها خاصیت خیلی خوبی دارد و آن هم این است که می‌توان سره را از ناسره تشخیص داد. برخی افراد تصور می‌کنند که دوره حضور خانم اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک به پایان رسیده و به همین خاطر چهره واقعی خود را نشان دادند؛ اما مطمئن باشد در روزهای آینده اتفاقاتی می‌افتد که این افراد از کرده خود پشیمان می‌شوند.

خیاطی در پایان گفت: امیدوارم در دولت آینده ورزش کشور عاری از هر گونه سیاست بازی شود و اینگونه به دنبال حذف کسانی که به ورزش خدمت کرده‌اند نباشند. ژیمناستیک ایران در سخت ترین دوران خود به لحاظ مالی و همینطور فشارهای غیر منصفانه وزارت ورزش توانست این همه موفقیت کسب کند. شاید ناراحتی برخی هم به خاطر همین است که نتوانستند  مقابل پیشرفت ژیمناستیک ایران ایستادگی کنند.

258 252

کد خبر 1522521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =