راه اندازی کارناوال و تجمعات ممنوع

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین گفت: با توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا و ستاد انتخابات کشور مبنی بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و انتخاباتی، راه اندازی کارناوال و تجمعات انتخابات ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسین بی نیاز، مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین، با اشاره به اهمیت و جایگاه رسانه ها در ترغیب مشارکت حداکثری گفت: رسانه ها ابزار و بازوی توانمند در راستای روشنگری اجتماعی بوده و در دوره های مختلف همکاری اصحاب رسانه برای انعکاس اخبار انتخاباتی بسیار تأثیرگذار بوده است.

او تصریح کرد: انتخابات تجلی گاه و عرصه بروز و ظهور حضور مردم است و هرچه فرد یا افراد با آرا قویتری انتخاب شوند مسئولیت منتخبین سنگین تر است. لذا باید تلاش کنیم تا زمینه شفاف سازی برای اطلاع رسانی ایجاد شود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین در ادامه اظهار کرد: بحث معیشت مردم و مشکلات سخت اقتصادی، با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه، شرایط سختی را رقم زد. شاید برخی بی تدبیری ها وجود داشته و مسئولان کوتاهی کرده باشند اما از حق نباید گذشت فشارهای دشمنان و تنگناها، بر این شرایط تأثیرگذار بود.

بی نیاز عنوان کرد: با توجه به اینکه موج چهارم کرونا بعد از تعطیلات ایام نوروز شدت گرفت، ترس و واهمه در جامعه ایجاد شد که حضور در جامعه شدت این بیماری را بیشتر نکند که با برنامه ریزی درست و استفاده از ظرفیت گروههای جهادی و درمانی، شرایط موجود را بهبود بخشید.

او افزود: این آرامش خیال را به همه شهروندان می دهیم که برای حفظ سلامت هم استانی های عزیز که خط قرمز ما می باشد، با برگزاری انتخابات الکترونیک و افزایش ۲۵درصدی تعداد شعبات، هیچ مشکلی وجود ندارد.

بی نیاز در ادامه با اشاره به اینکه در بسیاری از برهه ها شرایط سختی در کشور حاکم بوده عنوان کرد: در بزنگاه های سخت، مردم با حضور خود، از انقلاب و نظام حمایت کرده اند و پیش بینی می شود حضور مردم جواب محکمی برای دشمنان است.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین افزود: وظیفه کمیته اطلاع رسانی نسبت به دوره های گذشته سخت تر شده لذا با برگزاری جلسات متعدد و تولید محتوا جهت ارائه خدمات بهتر، بیش از شش هزار پوستر چاپ و با استفاده از ظرفیت شهرداری قزوین،  سازمان صمت، اتاق بازرگانی قزوین و شرکت شهرک های صنعتی بین واحدهای تولیدی و شرکت ها با هدف ایجاد شور انتخاباتی توزیع شد و امیدوارم توانسته باشیم به بخشی از وظایف خود عمل کنیم.

بی نیاز اضافه کرد: در انتخابات شورای اسلامی شهر ۹۶۴نفر در استان ثبت نامی داشتیم که ۸۵۵نفر تأیید و ۳۸نفر انصراف و ۸۱۷نفر آماده رقابت شدند.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا و ستاد انتخابات کشور مبنی بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و انتخاباتی، راه اندازی کارناوال و تجمعات انتخابات ممنوع بوده و با متخلفین برابر قانون رفتار می شود.

46

کد خبر 1523591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =