۲۴ نفر
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
نمرات ثلث دوم نامزدهای انتخابات بعد از مناظره دوم

در ثلث اول یعنی همان مناظره اول نمراتی از دیدگاه صرفا و کاملا معلمی به کاندیدهای محترم دادمو

یادداشت نمرات ثلث اول: نمرات ثلث اول نامزدهای انتخابات بعد از مناظره اول

قرار گذاشتم تا نمراتی بعد از هر ثلث یا مناظره یک لیست نمره ای تهیه و صادر کنم،  اگر هم مناظره ها تراز  لازم را نداشت و بد بود به وسیله ای یا عذری آن را منوط به ثلث بعدی یا بالاخره به قول دانشجویان امروزی و جوان "بپیچانم" تا خدای ناکرده مورد سوال قرار نگیرم !
البته عرض کرده بودم نمرات اگر باز خراب بود و خیلی بد، از پیشکسوتان معلمی و استادان کمک خواهم گرفت (پاراگراف اخر یادداشت ثلث اول) تا عذر خوبی برای مناظره های نمره مردودی و بین صفر و ٥ از بیست نمره را پیدا و بیان کنیم ! بالاخره این عزیزان همین حالا هم از برجستگان کشور هستند و تا چندی بعد یک نفر از این آقایان رئیس مملکت هم خواهد بود، چرا دشمن تراشی؟

حال با مقدمه بالا، کوتاه بروم سر اصل مطلب. آماده جمع بندی نمرات مناظره بودم که یک شهاب سنگ چند کیلومتری در چند کیلومتری ناگهان آن هم بدون هشدار سازمان فضایی ناسا روی دکل برق مجاور مجموعه مسکونی ما افتاد و متاسفانه تمام نمرات خیلی بالایی که داده بودم، همه خط خطی شد! 
نشد آنچه می بایستی می شد (الحمدالله البته). در ضمن امیدوار نیستم که برق منطقه تا ثلث آتی و نمرات نهایی قابل اصلاح باشد؟ اگر شد مسلما بعد از مطالعه تمامی هشدار های ناسا، هواشناسی، سازمان مدیریت بحران کشور  باز در خدمت خواهم بود و اگر برق نیامد به قول روضه خوان های با اخلاص، خدایا ما را به خودمون وا مگذار !  امین یا رب العالمین.

*  استاد نمونه کشور در مهندسی سازه، زلزله و مدیریت بحران و بنیانگذار مقاوم سازی و مدیریت بحران در ایران

کد خبر 1524328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =