دختران، گول موهای بور و انگلیسی حرف زدن پسر شیاد را خوردند

شرق نوشت:چندی قبل تعدادی پرونده مشابه در کلانتری 134 شهرک غرب تشکیل شد که مال‌باختگان در اظهارات مشابهی عنوان کردند فردی که مدعی بود از اتباع کشورهای خارجی است، اموالشان را سرقت یا کلاهبرداری کرده است.

با پرس‌وجو از مال‌باختگان مشخص شد متهم با رنگ موهای روشن و آشنایی به زبان انگلیسی، خودش را تبعه خارجی و از نزدیکان افراد سفارت‌ها معرفی می‌کرد و با حضور در سمینارها و همایش‌ها با زنان طرح دوستی می‌ریخت. این فرد سپس با وعده ازدواج و خواستگاری به خانه این زنان رفته و پس از گذشت مدتی و اطلاع از محل قرارگرفتن اموال باارزش، در فرصت مناسبی طلا، تلفن همراه و اقلام باارزش مال‌باختگان را سرقت می‌کرده و متواری می‌شده است.

در جریان تحقیقات معلوم شد این متهم قبلا توسط مأموران دستگیر اما به‌ دلیل نبود ادله کافی آزاد شده بود. تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه دختری به کلانتری ۱۳۴شهرک غرب مراجعه و اعلام کرد در یک همایش حضور داشت که فردی با ادعای این موضوع که تبعه آمریکاست و در ظاهر هم موهای بور داشت و به زبان انگلیسی سخن می‌گفت، تلفن همراه و وجوه نقدی او را از کیفش از داخل خودروی او سرقت کرده است.

مأموران بلافاصله بعد از شنیدن این شکایت با گشت‌زنی‌های هدفمند سارق را در همان منطقه شهرک غرب شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری، با تأیید این خبر خاطرنشان کرد: کشف جزئیات پرونده و جرائم ارتکابی این متهم در دست بررسی است.

23302

کد خبر 1526861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =