افشاگری‌های جدید نویسنده «آتش و خشم» درباره دونالد ترامپ

ایرنا نوشت: «مایکل وولف» نویسنده کتاب پرفروش «آتش و خشم» که درباره دولت «دونالد ترامپ» دست به افشاگری زد، در یک کتاب جدید داستان ماه‌های آخر اقامت ترامپ در کاخ سفید را روایت می‌کند.

مایکل وولف روزنامه‌نگار سرشناس آمریکایی و نویسنده کتاب آتش و خشم که در سال ۲۰۱۸ درباره پشت صحنه ۹ ماه اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ منتشر شد، میلیون‌ها نسخه از آن در جهان فروش رفت و موجی از روایت‌های داخلی از کاخ سفید در دوران ترامپ را به همراه داشت، ماه آینده کتاب جدیدی منتشر می‌کند.

این کتاب که پیروزی بزرگ: روزهای پایانی ریاست جمهوری ترامپ/ Landslide: The Final Days of the  Trump Presidency نام دارد و آخرین ماه‌های جنجالی ریاست جمهوری ترامپ را روایت می‌کند، ۲۷ ژوئیه (۵ مرداد ۱۴۰۰) چاپ و روانه بازار کتاب خواهد شد. هنری هولت ناشر کتاب جدید وولف با اشاره به این خبر اعلام کرد ترامپ که کتاب آتش و خشم را محکوم کرده و سعی کرد جلوی انتشارش را بگیرد در فهرست افرادی است که وولف برای نگارش کتاب جدیدش با آنها مصاحبه و گفت‌وگو کرد.

هولت گفت: وولف در کتاب پیروزی بزرگ، داستان چهار سال حضور ترامپ در مقام ریاست جمهوری را می‌بندد و آخرین ماه‌های پرالتهاب زمامداری او را روایت می‌کند. وولف به واسطه دسترسی خارق العاده ای که به مشاوران کاخ سفید و رئیس‌جمهوری سابق داشت، در این کتاب انبوهی از اطلاعات و بینش‌های جدید درباره آنچه واقعا در بالاترین نهاد دولتی آمریکا رخ داد را ارائه می‌دهد.  

نخستین کتاب وولف درباره ترامپ با عنوان آتش و خشم در ژانویه سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این کتاب بلافاصله با اقبال خوانندگان روبه‌رو شد و بیش از ۲ میلیون نسخه از آن فروش رفت. منتقدان برخی جزئیات طرح شده در این کتاب را زیر سوال بردند اما روایت اصلی آن از یک کاخ سفید پرهرج و مرج و رئیس غیرقابل پیش‌بینی آن، در شماری از کتابهای پرفروشی که پس از آن منتشر شدند، از ترس باب وودوارد خبرنگار آمریکایی گرفته تا اتاق بیضی؛ اتاقی که در آن اتفاق افتاد نوشته جان بولتون مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا نیز تکرار شد و شرح و بسط یافت.

۵۸۵۸

کد خبر 1527001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =