مهر نوشت:

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مراجع تقلید همواره نسبت به فعالیت جریان انحرافی هشدار داده‌اند، گفت: فتنه جدید از سوی جریان انحرافی ایجاد خواهد شد.

حمیدرضا فولادگر روز دوشنبه در گردهمایی هفتگی جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار که در مسجد امام خمینی برگزار شد با بیان اینکه ولایت فقیه در نظام اسلامی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است به انتقاد از جریان انحرافی پرداخت و افزود: متاسفانه این روزها مباحثی مطرح می شود مبنی بر اینکه امام زمان در مدیریت اجرایی نقش اساسی را دارند که این حرف از پایه و اساس غلط است چرا که در زمان غیبت ولی فقیه نظام اسلامی را مدیریت می کنند.

وی با بیان اینکه مراجع تقلید همواره از جریان انحرافی احساس خطر کرده اند، افزود: معتقدم فتنه جدید از سوی این جریان رقم خواهد خورد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه سخنانش اظهار داشت: البته دولت ارتباط خود با رمال ها را تکذیب کرده است اما غفاری که در این زمینه نقش تاثیر گذاری را ایفا کرد به دین و قرآن و مقدسات هتک حرمت کرد، بنابراین از قوه قضائیه می خواهیم به شدت با این افراد برخورد کند.

فولادگر همچنین با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، افزود: جریان انحرافی در صدد است به این جایگاه خدشه وارد کند، البته ممکن است اختلافی بین رئیس مجلس و رئیس جمهور وجود داشته باشد که این طبیعی است اما نباید جایگاه مجلس را نادیده گرفت.

این نماینده اضافه کرد: 4 ماه و اندی از مصوبه مجلس مبنی بر تشکیل وزارت ورزش و جوانان می گذرد اما هنوز وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی نشده است، از این رو انتظار داریم هر چه زودتر وزیر پیشنهادی به قوه مقننه معرفی شود.

فولادگر در ادامه افزود: جریان انحرافی در صدد است تا همه سلایق اصولگرا را از صحنه حذف کند.

وی اظهار داشت: مردم در سال 84 و 88 به این دلیل به احمدی نژاد رای دادند که وی شعار عدالت و عدالتخواهی را سر داد اما جریان انحرافی در مقابل گفتمان عدالت و عدالتخواهی ایستاده است، از این رو وزرایی که اخیرا عزل شدند مقابل جریان انحرافی ایستاده بودند و نتوانستند این جریان را تحمل کنند.

/27212

کد خبر 152877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =