۰ نفر
۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
سرنوشت چهارساله و سه پیشنهاد به رئیس جمهور

این روزها با قطعی‌شدن لیست وزرا، سرنوشت ملت هم تعیین می‌شود.

لیله‌القدر سرنوشت چهارساله ماست که همه تحت تاثیر سیاست‌های آنان- چه بخواهیم و چه نخواهیم -  قرار می‌گیریم.

۱- هر چه می‌توانید کمک کنید دولت فعلی برجام را به نتیجه برساند. دوره شما هم طرفدارانتان سخت می‌گیرند و هم طرف‌های خارجی خیلی همراهی نخواهند کرد و هم آقای روحانی حاضر است مسئولیت اتمام این مساله بزرگ سیاسی را به عهده بگیرد. و هم در آغاز کارتان گشایش اقتصادی خوبی برای مردم خواهد بود. این مدت کوتاه را به نفع مردم از دست ندهید.

۲- هرچه در کابینه‌تان از چهره‌های اصلی همان اصولگرایان خودتان بیاورید به نفع شماست. ممکن است خیلی رام نباشند اما در هر صورت زیر سقف ریاست جمهوری شما هستند. بیرون هم برایتان مشکل آفرینی نمی‌کنند. مثلا علی لاریجانی برای وزارت خارجه،ضرغامی برای ارشاد و….

کوتاه قدترها و افراطی‌ها که توی ستادها بوده‌اند البته که گوش به فرمان‌ترند. اما از عهده بار سنگین کاری‌شان برنمی‌آیند و به دوش شما می‌افتد و خرابکاری‌هاشان هم مردم را بدبخت می‌کند.

۳- این روزها تا شروع به کارتان خیلی مین منفجر می‌شود. از طرف خودی‌هاتان هم منفجر می‌شود. یکی از آنها طرح محدودکردن فضای مجازی، دیگری تعریف و تمجیدی که کیهان و تلویزیون از طالبان شروع کرده‌اند. تشابه‌سازی با طالبان در ذهن تلقی می‌شود. و این مقایسه برای کل دولتتان بد است.

باز هم تا بتوانم تذکر و مشاوره مجانی را اینجا می‌نویسم.

کد خبر 1529867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۷:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
  0 0
  نماینده های مجلس یازدهم بیشتر بدنبال احیای افکار افراطی خود هستند تا پیگیری امورات مردم.البته ازنمایندگانی که با سبد خالی رای واردمجلس شده اندانتظاربیشتری نمی رود.
 • فرید IR ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
  0 0
  اخیرا اقای رییسی فرمودند که از ایده ها برای اداره ی کشور استفاده می کنند . پیشنهادم این است اقایانی که کاندید ریاست جمهوری شدند اگر واقعا دارای برنانه های مدون و کارسازی بوده اند برنامه هارو تقدیم رییسم جمهور منتخب کنند تا پس از پایش مجدد اجرایی شود . هم در وقت صرفه جویی میشود هم به نفع تیم اقای رییسی و مردم است
 • IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
  0 0
  با وجود این که ایشان را قبول ندارم اما تذکرات خوبی داده بودند
 • حسین IR ۱۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
  0 0
  به نظرم شما نظر ندی سنگین تری.یعنی با این فرمایشات خفه بشی بهتره.برعنداز.
 • امیر IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
  0 0
  شاید بتوان آقای ابطحی را فردی واقعا دلسوز برای نظام دانست با اینکه با برخی حرف هایش موافق نیستم ولی حرف های اینجا بسیار پخته بود