ممنوعیت‌های تردد در ورودی‌های کدام استان ادامه دارد؟

میزان نوشت: سرپرست پلیس راه مازندران گفت: تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در ۶ مبادی ورودی استان توسط ماموران پلیس با قوت تداوم دارد.

هادی عبادی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است که بررسی‌ها نشان داده ترددها کمتر از هفته‌های گذشته است.


وی در ارتباط با وضعیت جوی محورهای مازندران، افزود: شاهد کاهش دید در ارتفاعات گدوک سوادکوه و، ولی آباد کندوان هستیم.


سرپرست پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در ۶ مبادی ورودی استان توسط ماموران پلیس با قوت تداوم دارد، اضافه کرد: ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی توسط ماموران پلیس راه و همچنین پایش دوربین‌های هوشمند در دستور کار قرار دارد.


این مسوول یادآور شد: در شبانه‌روز گذشته ۳۵۵ دستگاه خودرو بازگردانده و ۴۷۶ دستگاه خودرو اعمال قانون شدند.
عبادی بیان کرد: از ابتدای امسال نیز تاکنون ۴۴هزار و ۵۵۶ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۱۴ هزار و ۳۱ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شدند.


وی با هشدار اینکه ناخوانا، محو و مخدوش کردن پلاک خودروها یکی از مواردی است تخلف محسوب می‌شود، اظهار کرد: رانندگان متخلف به دادگاه معرفی می‌شوند و از ۶ ماه تا یک سال حبس تعریف شده است.


سرپرست پلیس راه مازندران در پایان گفت: در این زمینه از ابتدای امسال تاکنون ۵ هزار و ۴۹۷ دستگاه خودرو اعمال قانون و چهار دستگاه خودرو به دادگاه معرفی می‌شوند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1535359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =