جابجایی بار با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای ۱۳درصد افزایش یافت

رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از رشد ۱۳.۲۳درصدی حمل کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای این استان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محسن شالی، رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: در این مدت ناوگان حمل و نقل کالا با وجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا ۲میلیون و ۳۷۱هزار و ۶۱۲ تن کالا را جابجا کرده است.

او اضافه کرد: تعداد بارنامه صادر شده طی سه ماهه نخست امسال نیز ۱۵۶هزار و ۳۳۳عدد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹.۳۸درصد افزایش نشان می‌دهد.

شالی، تعداد رانندگان دارای کارت هوشمند را نیز ۱۳هزار و ۸۸نفر و تعداد ناوگان حمل و نقل کالا را ۱۰هزار و ۲۲۶دستگاه عنوان کرد.

او گفت:آمارهای جابجایی کالا نشان می‌دهد رانندگان سختکوش بخش حمل و نقل جاده‌ای با تمام توان درحمل کالاهای مورد نیاز کشور تلاش دارند و فعالان تولید اطمینان داشته باشند که ناوگان حمل و نقل جاده‌ای با تمام ظرفیت آماده جابجایی محصولات تولید شده هستند.

رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: در این استان ۸۸شرکت حمل و نقل کالای داخلی و ۲ شرکت حمل و نقل بین المللی فعالیت می کنند.

46

کد خبر 1535997

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =