آمار جدید کرونا دراستان چهارمحال وبختیاری

طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۷۶ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۷۲ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،دکتر شیرانی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار جدید بیماری کرونا در استان در چهارمین روز از مردادماه سال ۱۴۰۰ را به شرح زیر عنوان کرد: 

 طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۴۷ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۴۹ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند. 
طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۷۶ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۷۲ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد. 
 هم اکنون ۳۸۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۳۰۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند. 
 متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری  ۱۱۸۷ نفر است. 
 هم اکنون ۴۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند. 
هم اکنون شهرستان های شهرکرد، فارسان و بروجن در لیست شهرستان های با وضعیت قرمز به لحاظ شیوع بیماری کرونا قرار گرفته اند.

شهرستان های کیار، سامان، اردل و لردگان در وضعیت نارنجی و شهرستان های بن، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد قرار گرفته اند.

48

کد خبر 1538860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =