شورای ششم تهران از این هفته تشکیل جلسه رسمی می‌دهد

فارس نوشت: منتخب شورای ششم شهر تهران از برگزاری مراسم تحلیف شورای ششم پایتخت طی پنج‌شنبه ۱۴ مرداد خبر داد.

ناصر امانی منتخب شورای ششم شهر تهران  ‌درباره جزئیات جلسه امروز منتخبین و ارائه گزارش و برنامه‌های گزینه‌های انتخاب شهردار اظهار داشت: از روز گذشته تا کنون معصومه آباد، علیرضا زاکانی و مازیار حسینی برنامه‌های خود را به منتخبین شورا ارائه دادند.

 منتخب شورای ششم شهر تهران گفت: نمره‌دهی به ۸ گزینه نهایی پس از پایان ارائه برنامه همه افراد انجام می‌گیرد و چهارشنبه تا ظهر وارد مرحله رأی‌گیری نهایی انتخاب شهردار خواهیم شد.

امانی در پاسخ به این پرسش که آیا رأی هر یک از افراد علنی خواهد بود یا خیر گفت: رأی‌گیری نهایی مخفی است و همه جا به همین صورت بوده  و ما هم بنا را بر همین اساس گذاشته‌ایم. 

وی بیان داشت: مراسم تحلیف رئیس‌جمهور بعدازظهر پنج‌شنبه هفته جاری انجام می‌گیرد و بر همین اساس نیز اعلام شده تحلیف منتخبین جدید شورا نیز پنج‌شنبه صبح ۱۴ مرداد برگزار خواهد شد.پیش از این البته اعلام شده شنبه ۱۶ مرداد مراسم تحلیف شورای شهری‌ها در نظر گرفته شده است.

 منتخب شورای ششم شهر تهران در پاسخ به این پرسش که برخی از افراد اعلام کرده‌اند میان منتخبین شورا اختلاف نظر جدی برای انتخاب شهردار وجود دارد گفت:‌خیر، در حال بررسی برنامه‌ها هستیم دیدگاه‌های منتخبین به هم نزدیک است که البته هنوز به مرحله نهایی انتخاب نرسیده‌ایم و باید منتظر ارائه برنامه‌های دقیق ۸ گزینه نهایی باشیم.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1540803

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =