افزایش عجیب قیمت خودرو در بازار/ قیمت کدام خودرو ۲۵ میلیون تومان بالا رفت؟

تازه ترین گزارش ها نشان می دهد که قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار ۹۱۵ میلیون تومان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آن گونه که در جدول قیمت فروشندگان در بازار مشاهده می شود، در حال حاضر پژو۲۰۶ تیپ دو ۲۳۲ میلیون تومان قیمت دارد. این در شرایطی است که پژو۲۰۶ تیپ۵ نیز به قیمت ۲۷۵ میلیون تومان به فروش می رود.

در حالی این قیمت ها از سوی فروشندگان اعلام می شود که در بازار قیمت خودروها در روزهای گذشته با افزایش همراه بوده است؛ به طوری که قیمت پژو ۲۰۰۸ حدود ۲۵ میلیون تومان افزایش یافته و با قیمت ۹۱۵ میلیون تومان به فروش می رود.

افزایش قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز در حدود ۷ میلیون تومان و پژو۲۰۶ تیپ ۵ حدود ۵ میلیون تومان بوده است.

افزایش عجیب قیمت خودرو در بازار/ قیمت کدام خودرو 25 میلیون تومان بالا رفت؟

براساس گزارش خبرآنلاین، در بازار خودرو پژو۲۰۷ اتوماتیک به قیمت ۳۹۰ میلیون تومان به فروش می رود و این در شرایطی است که در طول یک هفته گذشته با افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت مواجه شده است.

در بازار خودرو در حال حاضر پژو۴۰۵ جی ال ایکس دوگانه سوز به قیمت ۲۲۵ میلیون تومان به فروش می رود. این خودرو هفته گذشته ۲۱۷ میلیون تومان قیمت داشت.

بنا به این گزارش، رانا LX با افزایش قیمت ۱۱ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته، هم اکنون در بازار ۲۲۲ میلیون تومان قیمت دارد. سمند LX EF۷ هم به قیمت ۲۶۰ میلیون تومان فروخته می شود و این در حالی است که این خودرو در هفته گذشته ۲۵۵ میلیون تومان قیمت داشت.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1541728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =