۰ نفر
۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۲

فارس نوشت:

 رژیم صهیونیستی که از اقدام دولت مصر برای بازگشایی دایمی گذرگاه مرزی رفح به شدت عصبانی است، تهدید کرد که برق و آب غزه را قطع خواهد کرد.

به گزارش فارس، رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از "یسرائیل کاتس " وزیر دارایی این رژیم گزارش دادند که تل‌آویو در پاسخ به اقدام یکجانبه مصر برای بازگشایی گذرگاه مرزی رفح آب و برق نوار غزه را قطع خواهد کرد.

وی افزود: ما باید این فرصت را غنیمت شمرده و به ارتباط خود با نوار غزه به طور کامل پایان دهیم و بعد مصری‌های کالاها را از مصر وارد نوار غزه کنند.

این مقام صهیونیست بر ضرورت اعلام قطع ارتباط اسرائیل با نوار غزه در سریع‌ترین زمان ممکن و قطع برق و آب توقف ارسال مواد غذایی به این منطقه تاکید کرد و گفت که باید مصر مسئولیت نوار غزه را متحمل شود و مانع ورود هر گونه سلاح به این منطقه شود.

این در حالی است که "سامی ابوزهری " سخنگوی حماس دیروز از مسئولان مصری خواست که به اعمال فشارهای خارجی و تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه مسئولیت غزه بر دوش قاهره خواهد بود، توجهی نکنند.

وی افزود: این تهدیدات پوچ و بی‌معنی است؛ غزه بخشی از فلسطین است بنابر این بازگشایی گذرگاه رفح نمی‌تواند مسئولیت قانونی اسرائیل از این منطقه را سلب کند.
5151

کد خبر 154193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =