پیام تبریک وزیرخارجه صربستان به امیرعبداللهیان

وزیر امور خارجه صربستان در پیامی به «حسین امیر عبداللهیان» انتخاب وی به عنوان وزیر امور خارجه جدید جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

در متن پیام «نیکولا سلاکوویچ» آمده است:  خبر انتصاب شما به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را دریافت کرده و به همین مناسبت تبریکات صمیمانه و همچنین بهترین آرزوی موفقیت را برای شما ارسال می کنم، بر این باور هستم که به لطف تجربه و دانش غنی در پاسخگویی به همه چالش هایی که این وظیفه مسئولانه برای شما دارد، موفق خواهید بود.

در ادامه این پیام آمده است: مطمئن هستم که با انتصاب شما تماس های بین دو وزارتخانه و تماس های شخصی ما قوی و پرمحتواتر خواهد بود و این امر به توسعه قوی تر روابط بسیار دوستانه کنونی بین دو کشور کمک کند.

«امیدوارم با اطمینان و تعهد متقابل، به توسعه همکاری های موفق در تمام زمینه ها از طریق منافع متقابل و به نفع مردم خود و ایجاد روابط پایدارتر بر اساس دهه های دوستی، گام برداریم.»

در پایان پیام تبریک وزیر امور خارجه صربستان آمده است: اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و از کشور شما برای حمایت مستمر از حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت جمهوری صربستان سپاسگزارم و امیدوارم شما در صدر هیات جمهوری اسلامی ایران در نشست یادبود به مناسبت شصتمین سالگرد اجلاس سران جنبش عدم تعهد که ۱۱ و ۱۲ اکتبر امسال در بلگراد برگزار می شود، حضور خواهید داشت.

در ادامه این پیام آمده است: عالیجناب، لطفا پذیرای عمیق ترین ابراز احترامات اینجانب باشید.

311311

کد خبر 1548720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =