برکناری مدیرانی که مانعی برای حل مشکلاتند/  خلیلیان: مشکلات برجای مانده در آبادان و اروندکنار تاسفبارند

استاندار خوزستان گفت: به طور حتم مسئول یا مسئولانی را که مانع از حل مشکلات بر جای مانده در شهرهای مختلف استان می شوند را برکنار می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، صادق خلیلیان امروز در جریان بازدید از بخشهای مختلف شهرهای اروندکنار و چوئبده از جمله گمرک و بازارچه های مرزی، اظهار کرد: دولت جدید با مسائل و مشکلات زیادی که حاصل هشت سال اخیر است در اقصی نقاط کشور مواجه شده و به طور طبیعی به عنوان مسئولان دولتی موظفیم در مناطق مختلف از جمله مسئولیت مان در خوزستان به نقاط مختلف سفر کنیم و این مشکلات را احصاء و برطرف کنیم.

وی با افزود: بایستی موانع پیش روی توسعه ی مناطق آبادان، اروندکنار، چوئبده  و خرمشهر را برطرف کنیم، موانعی که سالهای سال پا برجا مانده و به طور عملی مانع رشد و توسعه و تامین رفاه مردم شده که نمونه هایی از آن را امروز در اروندکنار و دیشب در آبادان دیدیم که واقعا جای تاسف دارد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: به حول و قوه الهی یک به یک این مسائل و مشکلات را احصاء و دستور برطرف شدن آنها را می دهیم و اگر مسئولی را هم دیدیم که مانع حل مشکل هست آن را برکنار می کنیم.

خلیلیان؛ درباره ی کمک به تسهیل در امر ورود کالاهای خانگی مشابه آنچه در دیگر نقاط کشور اتفاق افتاده است، یادآور شد: استان خوزستان نیز بخشی از این سرزمین است و قوانینی که در دیگر مناطق جاری و ساری شده به طور قطع می توانیم مشابه سازی کنیم و برای مناطق مان آنها را اعمال کنیم تا مشکلات مردم برطرف شود.

48

کد خبر 1555588

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =