۰ نفر
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
طرح ویژه نظارت بر نانوایی‌های کرج اجرا شد

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج از اجرای طرح ویژه نظارت برنانوایی‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز : «غفور قاسم‌پور» گفت: به دنبال طرح دغدغه مسئولان ارشد استان البرز مبنی بر ضرورت ساماندهی وضعیت نانوایی‌ها فرمانداری کرج به صورت ویژه به این موضوع ورود پیدا کرد. 

وی ادامه داد: به رغم گشت‌ها و بازرسی‌های مستمر در سطح شهر، هنوز موانعی در گلوگاه‌های عرضه نان وجود دارد که باید ضربتی آنها را از میان برداشت. 

قاسم پور با بیان اینکه تامین اصلی‌ترین مایحتاج مردم مماشات بردار نیست گفت: چه نانوایی‌هایی که بهصورت خصوصی فعالیت دارند و چه نانوایی‌های دولتی که سهیمه آرد دریافت می‌کنند باید تابع چارچوب‌های ابلاغی باشند. 

فرماندار کرج افزود: معنی ندارد نانوایی بخواهد دل بخواه کرکره خود را بالا ببرد و با کم فروشی و افزایش قیمت‌ها هنجار شکنی کند؛ بازرسان نیز این روند را ندیده بگیرند. 

وی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان کرج را مامور کرد تا موضوع را به قید فوریت در کارگروه آرد و نان شهرستان مطرح کند و دلایل کم کاری را نیز گزارش دهد. 

قاسم‌پور افزود: اجازه نمی‌دهیم احدی بخواهد با شیطنت خللی در چرخه عرضه نان به مردم ایجاد کند و با عوامل و دست های پشت پرده نابسامانی عرضه نان برخورد خواهیم کرد. 

فرماندار کرج دستور داد تا بازرسان ویژه‌ای اختصاصا برای نظارت از نانوایی‌ها در سطح شهر حضور پیدا کنند تا این بازرسان بر اساس منطقه بندی شهرها ‌و طبق بانک اطلاعاتی نانوایان در مرکز استان وضعیت عرضه، طبخ نان، قیمت‌ها ومیزان رضایت شهروندان را مورد پایش و ارزیابی میدانی قرار دهند.

عملکرد سلیقه‌ای نانوایی‌ها در عرضه نان به مردم واکنش‌های مسوولان ارشد استانی استان البرز را به همراه داشته، موضوعی که خواستار پیگیری جدی در این زمینه شدند.

46

کد خبر 1555961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =