استاندار :قیمت نان در چهارمحال و بختیاری تا اطلاع بعدی ثابت است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: قیمت نان در این استان تا اطلاع بعدی ثابت و بدون تغییر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری ، اقبال عباسی در شورای تخصصی آرد و نان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: نمایندگانی از فنی و حرفه ای، بهداشت، غله و خدمات بازرگانی، تعزیرات حکومتی، استاندارد و تحخقیقات صنعتی، فرمانداری و صنعت معدن و تجارت به صورت دوره ای از نانوایی ها بازدید و بر عملکرد آن ها نظارت کنند.

وی افزود: اعضای شورای آرد و نان چهارمحال و بختیاری براساس آنالیز علمی سقف قیمت نان تولیدی در نانوایی های آزادپز را مشخص کنند.

عباسی تصریح کرد: سیاستگذاری برای افزایش کیفی گندم و آرد، توزیع عادلانه آرد بین نانوایان، ارتقای کیفی نان تولیدی، برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت کامل کارخانجات آرد، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و نظارت دقیق بر عرضه آرد در مناطق شهری، روستایی و عشایری باید به طور جدی مورد توجه اعضای شورای آرد و نان چهارمحال و بختیاری باشد.

وی بیان داشت: اطلاع رسانی به منظور راه اندازی نانوایی های چند منظوره در چهارمحال و بختیاری ضرورت دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: آموزش نانوایان از طریق اتحادیه نانوایان با همکاری فنی و حرفه ای در دستور کار قرار گیرد.

وی عنوان داشت: نظارت بر خرید آرد و تولید نان در نانوایی ها بایستی از لحاظ کیفی و کمی مورد بررسی و ارزیابی کارشناسی قرار داده شود.

عباسی اظهار کرد: برای مشخص شدن سهمیه آرد شهری، روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری باید از کیسه هایی با رنگ های متقاوت استفاده گردد.

46

کد خبر 742733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =