مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید وزارت خارجه/عکس

مراسم تکریم و معارفه معاونان جدید سیاسی، دیپلماسی اقتصادی و اداری - مالی وزارت امور خارجه یکشنبه ۲۸ شهریور با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در ساختمان شماره یک این وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، با حضور حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و جمعی از مدیران این وزارت خانه بعد از ظهر امروز، جلسه معارفه دکتر علی باقری کنی بعنوان معاون سیاسی به جانشینی دکتر سید عباس عراقچی ، دکتر مهدی صفری بعنوان معاون دیپلماسی اقتصادی به جانشینی دکتر سید رسول مهاجر و دکتر محمد فتحعلی به عنوان معاون اداری- مالی به جانشینی دکتر علی ابوالحسنی،  برگزار شد. 

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه مراسم امروز، مراسم تودیع نیست، بیان داشت که قصد داریم همچنان از تجربیات ارزشمند و انباشته شده هر سه برادر بزرگواری که سالها در معاونتهای مختلف وزارت امور خارجه، شاهد تلاشهای ذی قیمتشان بوده ایم در سمت مشاورت وزیر بهره بگیریم. 

مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید وزارت خارجه/عکس

 امیرعبداللهیان در ادامه افزود :سیاست خارجی دولت سیزدهم با شعار سیاست خارجی متوازن، فعال، پویا و هوشمند برنامه خود را ارائه داده است و در این چارچوب نیازمند همت جمعی و اتکا بر ظرفیت تمامی مدیران، سفرا، سرکنسولها، روسای ادارات و همچنین کارشناسان در بخشهای مختلف وزارت امور خارجه است.

مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید وزارت خارجه/عکس

در این جلسه هریک از معاونین جدید وزارت امور خارجه با قدردانی از اعتماد وزیر امور خارجه کشورمان، ابراز امیدواری کردند در مسئولیت ها ی محوله منشا اثر مثبت برای کشور و مردم ایران عزیز باشند.

وزیر امور خارجه کشورمان در خلال این مراسم از زحمات دکتر محمد جواد ظریف، وزیر پیشین امور خارجه نیز قدردانی کرد.

در پایان این گردهمایی، با اهدای کلام الله مجید و لوح یادبود، از معاونین پیشین این وزارتخانه، تقدیر به عمل آمد.

311311

کد خبر 1556381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =