جوانان غیور و آموزش دیده ایران اسلامی بسترساز امنیت کشور هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اکنون در تمامی ناآرامی‌های منطقه، ایران اسلامی جزیره ثبات و آرامش است که این امر به خواست خداوند با غیرتمندی جوانان آموزش دیده، توانمند و شایسته نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجی و سپاهی تداوم و استمرار می یابد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در مراسم دانش آموختگی فراگیران درجه‌داری آموزشگاه‌های علمی تخصصی ناجا که باحضور سردار رضایی جانشین فرماندهی ناجا، با نثار سلام و درود بر روح پاک شهدا، افزود: در هفته گرامیداشت دفاع مقدس قرار داریم، دورانی که نام شهدای گرانقدری همچون سردار قاسم سلیمانی در آن می‌درخشد.

وی ادامه داد: عظمت و مجد ایران اسلامی مرهون جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های فرزندان برومند این مرز و بوم است که همواره با حضور دلاورانه خود زمینه‌ساز اقتدار و امنیت بوده‌اند.

شهبازی گفت: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) بنیان‌گذار کبیر انقلاب به ثمر نشست و اکنون نیز تحت زعامت رهبری فرزانه به الگویی برای آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان تبدیل شده است.

وی افزود: اکنون نیز در تمامی ناآرامی‌های منطقه، ایران اسلامی جزیره ثبات و آرامش است که این امر به خواست خداوند با غیرتمندی جوانان آموزش دیده، توانمند و شایستۀ نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجی و سپاهی تداوم و استمرار می‌یابد.

استاندار البرز گفت: نیروی انتظامی نقش پررنگ و موثری در تامین امنیت کشور دارد و مسئولیت آنها بویژه در شرایط حساس کنونی بواسطه شیوع بیماری عالمگیر کرونا دو چندان شده است.

وی افزود: نیروی انتظامی در البرز با اقتدار حضور دارد و توفیقات ارزشمندی نیز در جهت افزایش امنیت و آرامش مردم استان رقم زده است.

48

کد خبر 1557324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =