۴ نفر
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
واکنش پرسپولیس به حکم محرومیت فرهاد مجیدی

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره رای صادره علیه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس در واکنش به حکم فرهاد مجیدی اعلام کرد: پس از انتشار آرای جدید کمیته اخلاق، برخی برخلاف واقع ادعا کردند که آقای فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به علت شکایت باشگاه پرسپولیس به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از هر نوع فعالیت ورزشی محروم شده است.

در این زمینه، ایمان حسین‎‌پور شرفشاد معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: شکایت ما از آقای مجیدی با عنوان «توهین به هوادار پرسپولیس» طبق قوانین جاری فوتبال کشورمان در سازمان لیگ به ثبت رسیده بود و شکایات توسط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به کمیته‌های مربوطه ارجاع می شود.

وی ادامه داد: ما شکایت خود را مستقیما در کمیته اخلاق ثبت نکرده بودیم و اصولا چنین امکانی نیز وجود ندارد. از طرفی، آرای منتشر شده توسط کمیته اخلاق نیز به ما ابلاغ نشده است.

حسین‌پور شرفشاد تصریح کرد: برخی افراد، رای صادر شده را برخلاف‌واقع شرح داده‌اند و به نظر می رسد یا علم لازم برای تفسیر رای را ندارند و یا صلاح دیده‌اند که رای را برعکس و وارونه تفسیر کنند. رای صادره توسط کمیته اخلاق، به معنای محرومیت سرمربی استقلال از فعالیت ورزشی نیست، بلکه محکومیت وی به پرداخت جریمه نقدی است که اگر این مبلغ پرداخت شود، هیچ محرومیتی را در پی نخواهد داشت. وقتی بتوانیم آرای صادره را به درستی تفسیر کنیم، طبیعتا موضوعات کوچک را بزرگ جلوه نمی‌دهیم و در این‌صورت به دنبال مقصر جلوه دادنِ سایر باشگاه‌ها نیز نخواهیم بود.

257 251

کد خبر 1557453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علیرضا IR ۲۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
  3 0
  گویا جناب شرفشاد خود از تفسیر رای صادرشده و مسیرشکایت انجام گرفته عاجز هستند باشگاه موکل ایشان از طریق فدارسیون شکایت کرده و شکایت به کمیته اخلاق ارجاع شده است و کمیته اخلاق حکمی را صادره که شاکی ان باشگاه پرسپولیس است . این دیگر مغلطه و سفسطه ندارد
 • IR ۲۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
  6 3
  آقای مجیدی باید یاد بگیرد با توهین و جوسازی نمی تواند ضعف های خودش را بپوشاند. او در حد جایگزینی امیرخان و پرویز خان و مرحوم ناصرخان نیست.