پیام‌های تبریک وزیران خارجه سه کشور دیگر به امیرعبداللهیان

وزیران خارجه کنیا، زیمباوه و نروژ در پیامی آغاز به کار امیرعبداللهیان را تبریک گفتند.

به گزارش خبرآنلاین، « ریچل اومامو» وزیر امور خارجه کنیا  در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز به کار ایشان را تبریک گفت و برای وزیر امور خارجه کشورمان در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود.

وزیر امور خارجه کنیا در این پیام تاکید کرد، معتقدم روابط بین دو کشور به سود هر دو ملت کنیا و جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در این راستا ظرفیت قابل توجه و عظیمی برای گسترش روابط میان دو کشور وجود دارد.

« ریچل اومامو» ابراز اطمینان نمود، روابط دوستانه دو کشور ادامه خواهد یافت و رشد و شکوفایی روابط فیمابین در آینده برای دو کشور و دو ملت منافع زیادی به همراه خواهد داشت.

« اینه اریکسون سوریده» وزیر امور خارجه نروژ  در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، انتخاب ایشان  را  تبریک گفت.

وزیر امور خارجه نروژ در این پیام تاکید کرد، ایران و نروژ از روابط خوب دوجانبه برخوردارند و امیدوار است دو طرف  بتواننداین روابط را گسترش دهند. 

وی علاقمندی خود به ادامه گفتگوهای دوجانبه در موضوعات منطقه ای با امیر عبداللهیان را اعلام کرد.

همچنین «فریدریک موسیوا ماکامورِه شاوا » وزیر امور خارجه زیمباوه در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز به کار ایشان  را  تبریک گفت.

وزیر امور خارجه زیمباوه  در این پیام تاکید کرد مایل است همکاری نزدیکی در جهت تقویت و تعمیق روابط دوجانبه بین دوکشور در جهت بهره مندی متقابل دوملت ومردم با وزیر امور خارجه کشورمان داشته باشد.

311311

کد خبر 1557456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =