تقویت سیستم آموزشی مرکز توان‌بخشی گل‌های بهشت روستای هلر

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز توان‌بخشی گل‌های بهشت روستای هلر باهدف بررسی نحوه فعالیت و اهدا کتاب و تجهیزات کمک‌آموزشی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، سیدمسعود موسوی ضمن بازدید از این مرکز، با اهدا ۲۵۰ جلد کتاب و لوازم آموزشی، بخشی از نیازهای این مجموعه را به تجهیزات کمک‌آموزشی در قالب عمل به مسوولیت های اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم و درراستای تقویت سیستم آموزشی این مرکز، مرتفع کرد.

وی با اشاره به گسترش فعالیت‌های این مرکز در ارائه خدمات به دانش آموزان کم‌توان حرکتی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سال گذشته، این مرکز با ۳۳ دانش‌آموز ناچار به فعالیت‌های مجازی بوده اما امسال به یُمن واکسیناسیون و رعایت دقیق‌تر شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های ستاد ملی کرونا، فعالیت‌های مرکز به‌صورت حضوری از سر گرفته می‌شود.

به گفته موسوی، امسال ۳۸ دانش‌آموز در این موسسه ثبت‌نام کرده‌اند که از خدمات توان‌بخشی، گفتاردرمانی، کاردرمانی جسمی و کاردرمانی ذهنی به‌صورت حضوری برخوردار می‌شوند.

 مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم در پایان ضمن تقدیر از مدیر این موسسه برای ارائه خدمات به کودکان کم‌توان حرکتی و ذهنی عنوان داشت: تقویت مهارت‌های ذهنی و حرکتی در این کودکان، نه‌تنها به روند بهبود کیفیت زندگی آنان کمک می‌کند که ارتباط با خانواده را آسان‌تر کرده و به کاهش عوارض ناشی از این مشکل در سنین بزرگ‌سالی این افراد منجر می‌شود.

تقویت سیستم آموزشی مرکز توان‌بخشی گل‌های بهشت روستای هلر

46

کد خبر 1557483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =