در تیم‌ملی والیبال باندبازی وجود دارد؟

پاسور تیم ملی والیبال گفت: برخلاف صحبت‌هایی که می‌شود در تیم ملی باند بازی وجود ندارد و جو خوبی حاکم است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جواد کریمی در خصوص قهرمانی تیم ملی والیبال در آسیا و جانشین سعید معروف شدن اظهار داشت: جای سعید معروف را پر کردن خیلی سخت است و اولین سالی بود که بدون او بازی می‌کردم. البته قبل از بازی‌ها با او خیلی صحبت کردم و به من دلگرمی داد و خیلی چیزها از او یاد گرفتم و کمک‌های او باعث شد که نمایش خوبی داشته باشم.

وی در مورد اینکه گفته می شد در تیم ملی باندبازی وجود دارد، تاکید کرد: این صحبت‌ها خیلی مطرح می شد، اما وقتی وارد تیم ملی شدم شرایط خیلی فرق می کرد و با چیزهایی که می گفتند خیلی فرق داشت و جو بهتری وجود داشت. در مجموع هیچ باند بازی وجود ندارد.

پاسور تیم ملی والیبال در مورد تفاوت کار با آلکنو و بهروز عطایی گفت: آلکنو مربی بزرگ و کار کردن با او سخت بود، اما تجربه خوبی برایم بود. با عطایی هم 2 سال در رده باشگاهی و جوانان کار کرده بودم و او شناخت خوبی از بچه‌ها دارد.

کریمی در مورد حضورش در لیگ بلژیک عنوان کرد: برای حضور در این لیگ با چند نفر مشورت کردم. دوست داشتم در جایی باشم که بتوانم بازی کنم، نه اینکه ذخیره باشم. تیم بلژیکی هم در لیگ اروپا حضور داشت و هدفم این بود که با درخششی که دارم به تیم ها و لیگ های بزرگتر بروم.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می کرد، در مورد اینکه در فوتبال طرفدار چه تیمی است، گفت: در ایران طرفدار استقلال هستم و با بچه‌های تیم ملی مانند مجرد کری خوانی داریم. در خارج هم رئال مادرید را دوست دارم.

بیشت بخوانید: کنایه آرام پاشازاده به مجیدی!

253 251

کد خبر 1557864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =