می کوشیم عنوان خوبی را برای آبادان کسب کنیم/ پالایش نفت تنها باشگاه حرفه ای ایران در حمایت از بانوان است

کاپیتان تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: با توجه به شاکله ی جوان تیم و حضور تیم های خوب در لیگ برتر، کار راحتی نداریم اما می کوشیم تا با تلاش مضاعف نتایج خوبی را به دست آوریم.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان؛ مژگان خدادادی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در اتاق کنفرانس مجموعه ورزشی ۱۷ شهریور شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد؛ اظهار کرد: خوشحالم که بار دیگر در جمع آبادانی ها هستم. این توفیق نصیبم شد که برای سال سوم در این تیم حضور پیدا کنم. امیدوارم با نتایج خوبی که از فصل های قبل در این تیم داشتیم همچون نائب قهرمانی و قهرمانی بتوانیم امسال نیز از این عناوین دفاع کنیم و عنوان خوبی را نیز برای آبادان به دست آوریم.

وی با اشاره به شاکله جوان تیم، افزود: روند تیم به گونه ایست که بایستی اینها را همراهی و حمایت کنند. با توجه به تمرینات منسجم و مرتبی که کادر فنی و سرمربی طراحی کرده و از پیش می برند به نظر می رسد که رفته رفته می توانیم تیم خوبی را داشته باشیم اکنون برای قول قهرمانی بسیار زود است.

وی تصریح کرد: با تجربه ای که دارم به نظرم اگر گام به گام هدف گذاری و بازی کنیم بسیار راحتر به نتیجه می رسیم و هدف نخست ما قهرمانی در گروه خودمان است.

کاپیتان تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان  در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: اگرچه کسب قهرمانی به سبب وجود تیم های خوبی همچون اکسون که بازیکنان ملی پوش و خارجی زیادی را در اختیار دارد، کار راحتی نیست اما می کوشیم تا با تلاش مضاعف نتایج خوبی را به دست آوریم.

خدادادی؛ گفت: سالی که نائب قهرمان و قهرمان شدیم شاکله تیممان به همین صورت بود و با روندی که داشتیم کار راحتی نیست اینکه بخواهیم با تمام بازیکنان با یک هدف و یک خط مشی به نتیجه برسیم. بسیار سخت است. به نظرم کار سخت بر عهده ی سرمربی تیم است که بخواهد این تیم را منسجم تر کند. اما ما نیز بی تاثیر نیستیم و با توجه به تجربه ای که داریم می توانیم بازیکنان را به یکدیگر نزدیک کنیم تا بتوانیم عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم.

وی افزود: به نظرم یک مربی با توجه به کسب مقامها و تجربه های قبلی می تواند یک بازیکن صد را صفر و به عکس یک بازیکن صفر را صد کند. تمام اینها مستلزم آنست که یک مربی باور و اعتقاد به بازیکن تزریق کند و بازیکن نیز حداقل با تمام توان خود و با آرامش خاطر در زمین بازی کند و به طور حتم نتیجه اش به یک برد بسیار خوب ختم می شود و در ادامه این باور آنقدر زیاد می شود که ناخوداگاه به قهرمانی نزدیک می شویم.

وی اظهار کرد: به طور جدی می گویم که باشگاه پالایش نفت آبادان تنها باشگاه حرفه ای در سطح ایران است که در بخش بانوان در حال فعالیت و حمایت کردن از آنان است. البته نه به واسطه ی حضورم در این تیم این حرفها را می زنم بلکه با توجه به کادر کامل اعم از ماساژور،  بدنساز، آنالیز و غیره که در کنار تیم هست. از همه نظر حرفه ای و نزدیک به آقایان است.

کاپیتان تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان تصریح کرد: بازیکن هیچ دغدغه ای جز بازی کردن ندارد و به لحاظ مالی هم با توجه به دو سال همکاری ام با این تیم فوق العاده بوده و واقعا از بابت حاشیه هایی که هم برای آقایان و هم برای خانمها ایجاد شده به سبب دو طرفه بودنشان نمی شود قضاوتی یک طرفه داشت. اما به شخصه تمام شرایط اعم از مالی، فنی، تکنیکی و تاکتیکی برایم خوب و عالی بوده است.

خدادادی؛ یادآور شد: مکانی که برای اسکان در اختیار داریم بسیار خوب است سه نفر در یک اتاق بزرگ  به سر می بریم. پیشتر شاید شرایط به لحاظ تعداد نفرات در یک اتاق کمی خوب نبود اما در دو سه سال اخیر این شرایط بهتر شده است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اظهار نظر وی درباره ی توصیف نامناسب سعید داورپناه (کاپیتان پیشین تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان) در مورد محل اسکانی که باشگاه نفت در اختیارش قرار داده بود، گفت: چیزی که من را دورا دور در مورد داورپناه به تحسین وا می داشت اینکه زحمات زیادی را برای تیم کشیدند و نباید این زحمات نادیده گرفته شود. اما با توجه به بحث های جنجالی که اتفاق افتاده چندان در شان یک بازیکن حرفه ای نیست که به رغم داشتن شرایط ایده آل و حمایت های بسیار خوب مالی باشگاه از وی اکنون و پس از جدایی از این تیم بخواهد شرایط بدی را که زمانی با آن مواجه بوده را مطرح کند و تمام خوبی های باشگاه را نادیده بگیرد و به بُعد منفی قضیه بپردازد. به طور قطع خودشان نیز کوتاهی هایی داشتند.

وی افزود: نمی خواهم قضاوتی در این باره داشته باشم چون از کم و کیف ماجرا اطلاعی ندارم اما می دانم آنچه که اتفاق می افتد و بازیکن کمیته انضباطی می شود به طور قطع ضعفی در بازیکن وجود داشته که با باشگاه به مشکل خورده. به هر حال این موضوعی دو طرف است و بر اساس ضوابط بایستی پیگیری شود.

48

کد خبر 1558560

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =