رفع تصرف ۳۶.۴هزارمترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش ۱۸۲.۲میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده خارج از طرح هادی روستای نقاشه جزیره قشم مجموعا به مساحت ۳۶ هزار و ۴۵۰ متر مربع خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این دو قطعه اراضی رفع تصرف شده را جمعا ۱۸۲میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعلام کرد وگفت: رفع تصرف این اراضی دراجرای حکم قضایی و وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف کامل این دو قطعه اراضی در اجرای حکم قضایی و با همکاری مامورین پاسگاه مرزی دریایی شیب دراز بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان صورت گرفت.

مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی امید مهدوی مجد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی دریابانی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

48

کد خبر 1559123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =