محور مهاباد - ارومیه پرترددترین محور استان آذربایجان‌غربی در شهریورماه سال جاری

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت : محور مهاباد - ارومیه (رشکان - ارومیه) پرترددترین محور استان در شهریورماه سال جاری بود.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی با اعلام خبر فوق گفت: میزان تردد در محور مهاباد - ارومیه (رشکان - ارومیه) به عنوان پرترددترین محور در شهریورماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بالغ بر ۳۲ درصد افزایش داشته است.

وی افزود : ۷ درصد تردد وسایل نقلیه در محور ذکر شده متعلق به تردد وسائل نقلیه سنگین بوده و سرعت متوسط تردد وسائل نقلیه در آن افزون بر ۸۰ کیلومتر بر ساعت بوده است.

این مقام مسئول ادامه داد : در شهریور ماه امسال بعد از محور مهاباد - ارومیه (رشکان - ارومیه) ، بیشترین تردد به ترتیب در محورهای ارومیه - مهاباد (ارومیه - رشکان) ، سلماس - ارومیه و ارومیه - سلماس انجام گرفت.

شکری اظهار کرد : آمار تردد ورودی و خروجی به استان در شهریور ماه سال جاری تقریبا نزدیک به هم است بطوریکه بالغ بر یک میلیون و ۱۷۴ هزار تردد ورودی و نزدیک به یک میلیون و ۱۶۲ هزار تردد خروجی به استان در این ماه صورت گرفته است.

دبیر کمیسیون ایمنی حمل و نقل استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در شهریور ماه امسال بیشترین آمار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ترتیب متعلق بود به خودروهای شخصی ، گروه ناوگان باری و گروه باری - کامیون ، از کاربران جاده ای خواست با رعایت کامل قوانین و مقررات ایمنی در محورها تردد کنند و بروز هر گونه مشکل در جاده ها را با شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی در میان بگذارند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات بوجود آماده اقدام گردد.

46

کد خبر 1560503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =