۲ نفر
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
هدف مهم بسیج از نظر فرمانده کل سپاه

مهر نوشت: فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج خط‌شکن است و مرزهای جدید را تغییر می‌دهد گفت: بسیج قله‌های جدید رافتح می کند و اعتماد به نفس ملی ایجاد می‌کند.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از نمایشگاه بنیاد تعاون بسیج در خصوص نمایشگاه میدان وظیفه، گفت: الحمدالله نمایشگاهی که امروز دیدیم نسبت به نمایشگاه دوره قبل نشان دهنده قدم‌های بلند و پیشرفت‌های ارزشمندی در حوزه‌های فناوری، تدوین کتب آموزشی برای دانش آموزان، رسانه، فناوری ارتباطات و اطلاعات، گردشگری، سامانه‌های نقل و انتقالات و ترابری است.

وی افزود: همه اینها نشان می‌دهد که بسیج به صورت هدفمند در حوزه فرهنگی، رسانه خدمات اجتماعی، فناوری و علم، پیشرفت‌های بسیار بزرگی را طراحی کرده و گام‌های اولش را خیلی خوب برداشته است، همچنین جوانان خیلی خوب، هوشمند و بااستعدادی را جذب کرده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیمودن این مسیرها خیلی مهم است، خاطرنشان کرد: نقطه شروع هر مسیر مهم است، هیچ مسیر طولانی بدون برداشتن اولین قدم‌ها تعیین نمی‌شود. این مسیرها هم بدون توقف است و نقطه توقف ندارد و راه و طریق است.

هدف مهم بسیج از نظر فرمانده کل سپاه


سرلشکر سلامی تصریح کرد: شاهد این هستیم که بسیج با نمادهای نو شوندگی، پیشرفت‌های به روز و قرار گرفتن در لبه‌های مدرن بودن در حوزه علم، فناوری، تجارت و صنعت پیش می‌رود که این ارزشمند است.
وی با اشاره به اینکه بسیج حوزه‌های خدمات اجتماعی را هم ان شاالله به مرور و با گسترش کمی و کیفی فتح خواهد کرد، بسیج را موتوری محرک دانست و گفت: بسیج مثل پیشران عمل کرده و سبک می‌سازد و مدل تولید می‌کند.
فرمانده کل سپاه هدف اصلی را تولید مدل خواند و گفت: بسیج باید مدل یک نقش بشود و آن نقش هم تلفیق ارزش‌های اسلامی با واقعیت‌های میدانی است که بتواند این نقش را به عنوان یک الگو معرفی کند.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه بسیج خط‌شکن است و مرزهای جدید را تغییر می‌دهد گفت: بسیج قله‌های جدید رافتح می‌کند و اعتماد به نفس ملی ایجاد می‌کند.
وی در پایان تصریح کرد: هدف بسیج این است که در عرصه تحریم‌ها نشان بدهد که هیچ چیزی مانع از پیشرفت کشورمان نمی‌شود و الحمدالله این نمایشگاه هم تا یک حدود زیادی این قابلیت‌ها را به اثبات می‌رساند.

۲۳۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1563025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =