اشتغالزایی ۱۷۰۰ نفری صنایع در استان سمنان/ صدور ۱۲۲۴ مجوز صنعتی

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در شش ماهه ابتدایی سالجاری ، زمینه اشتغال بیش از ۱۷۰۰ نفر در بخش صنعت استان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان فرامرز محبوبی با اعلام این خبر گفت: در این مدت ۱۰۳ واحد صنعتی استان با سرمایه‌گذاری حدود ۱۳ هزار میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۱۷۲۹ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر ۱۳۴ هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۲۲ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در شش ماه گذشته ، ۱۲۲۴ مجوز صنعتی در استان صادر شده است گفت ، ۱۰۳ واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و ۱۱۲۱ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

فرامرز محبوبی با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: طی پایش صورت گرفته از واحدهای تولیدی استان تا کنون ۱۷۶۲ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۸۸ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۵۳ هزار نفر در استان شده اند.

48

کد خبر 1564733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =