ایسنا نوشت:

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف یک فقره کودک ربایی و دستگیری رباینده کودک توسط ماموران کلانتری 15 خبر داد.

سرهنگ اردشیر کرمی در این رابطه اظهارکرد: در دوم خرداد ماه سال جاری، والدین یک کودک خبر ربوده شدن طفل شیرخوار خود را به ماموران کلانتری 15 میدان شهدا بندرعباس اطلاع دادند و ماموران موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: ماموران با انجام فعالیت‌ها و تحقیقات پلیسی از حضور این طفل در منزلی در میدان 17 شهریور بندرعباس مطلع و پس از هماهنگی با مقام قضایی به این محل مراجعه و در بازرسی از محل دو رباینده کودک به نام‌های «افسانه - الف» 43 ساله و «رستم - ن» 55 را دستگیر کردند.

کرمی تصریح کرد: در بازجویی فنی پلیسی، متهمه به ربودن طفل اعتراف کرد و گفت این طفل را پدر افغان‌اش به قیمت 5 میلیون تومان به من فروخته است و قرار شد به خاطر شک نکردن مادر طفل او را از بیمارستان خارج کند تا در یک فرصت مناسب او را بدزدم، از بیمارستان که خارج شد طفل را به مادر بزرگش سپرد و خود محل را ترک کرد و مادر بزرگش در حالی که منتظر خودرو بود من از فرصت استفاده کرده، طفل را ربودم و از محل متواری شدم.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس در پایان علت ربوده شدن طفل شیرخوار را نازایی متهمه عنوان کرد که در این رابطه سه نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی و اجرای عدالت به مراجع قضایی معرفی شدند.

4747

کد خبر 156643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =