اهمیت تستر عطر هنگام خرید عطر و ادکلن اصل

خرید عطر و ادکلن اصل یکی از دغدغه‌های افرادی است که نسبت به معطر بودن خود حساس هستند. زمانی که قصد خرید ادکلن یا عطر خاصی را دارید باید ابتدا از فروشنده درخواست کنید که تستر آن را در اختیار شما قرار دهد. تستر عطر در حقیقت نمونه‌ای از ادکلن یا عطر اصل است که شرکت سازنده به فروشندگان می‌دهد تا در زمان فروش برای تست رایحه ادکلن یا عطر به مشتریان داده شود.

امکان باز کردن محصولات اورجینال قبل از فروش وجود ندارد؛ بنابراین برای استشمام بوی ادکلن و عطر از تستر استفاده می‌شود. این نمونه‌ها ترکیب و رایحه‌ای کاملاً مشابه با محصول اصلی را دارند. برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد تستر عطر و ادکلن بدست آورید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

تستر اصل عطر چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

برای تست بوی عطر معمولاً فروشندگان نمونه‌ای از عطر اورجینال را که فاقد بسته‌بندی است را در اختیار مشتری قرار می‌دهند تا مقداری از آن را روی پوست خود بزند و رایحه را تست کند. این تسترها بدون لوگو و برند شرکت سازنده بوده و به صورت رایگان به فروشندگان داده می‌شود.

با آنکه تستر عطر با خود عطر از لحاظ ترکیبات و رایحه هیچ تفاوتی باهم ندارند ولی برخی افراد معتقدند که ماندگاری تسترهای عطر بیشتر از خود عطر است. به‌همین دلیل این مشتریان ترجیح می‌دهند تسترهای اورجینال را که فاقد بسته‌بندی شیک هستند و قیمتی کمتر از عطرهای بسته‌بندی شده دارند را خریداری کنند.

کاغذ تستر عطر چیست و چه کاربردی دارد؟

فروشندگان عطر از این کاغذهای معطر به جای تسترهای عطر و ادکلن استفاده می‌کنند و آن‌ها را در خیابان برای بوییدن به دست مشتری می‌دهند. البته بوی استشمام شده از طریق این کاغذها کمی با رایحه ادکلن و عطر اورجینال متفاوت است.

نحوه تشخیص تستر عطر اورجینال و تقلبی برای خرید عطر و ادکلن اصل

هنگام خرید عطر و ادکلن اصل برای اینکه بتوانید تسترهای ادکلن و عطر اصل و تقلبی را به‌راحتی تشخیص دهید باید سه نشانه مهم را در هنگام خرید عطر و ادکلن در نظر بگیرید؛ بر روی شیشه عطر کلمه Tester درج شده باشد، سریال نامبری شیشه و کاور تستر یکسان باشند و اکثر تسترها فاقد درب هستند.

تستر عطر و سمپل چه تفاوتی با هم دارند؟

سمپل‌های عطر در کنار محصولات اصلی و اورجینال قرار داده می‌شود و برای بازاریابی و محصولات جدید است. این سمپل با تستر عطر تفاوت زیادی دارد و در حجم‌های زیر 10 میلی‌لیتر و به‌صورت رایگان به مشتری داده می‌شود. به عنوان مثال هنگام خرید عطر امواج اینترلود مرد ممکن است فروشنده یک سمپل عطر مارلی لیتون یا لالیک انکر نویر را در کنار عطر خریداری شده به شما بدهد تا در صورت تمایل نمونه اورجینال آن محصول جدید را نیز خریداری کنید.

 باتوجه به آنچه گفته شد متوجه شدیم که تستر در حجم‌های بالا تولید شده، توسط شرکت تولیدکننده عطر به رایگان به فروشندگان داده می‌شود و غیرقابل فروش است. همچنین سمپل عطر در حجم‌های بسیار کم تولید شده و هدف آن مشتریان و تبلیغ محصولات جدید است و به رایگان به مشتری داده می‌شود.

تسترهای عطر با چه هدفی ساخته می‌شوند؟

برای تست رایحه این عطرها تولیدکنندگان نمونه‌ای از عطر مورد نظر را در ظرف‌هایی فاقد بسته‌بندی شیک و بدون لوگوی شرکت در حجم‌های بالا و به‌صورت رایگان بین فروشندگان توزیع می‌کنند. این تسترها در حجم‌های بین 50 تا 125 میلی‌لیتر تولید می‌شوند که معمولاً بیشتر تسترها در حجم 100 میلی‌لیتر وجود دارد.

معمولاً مشتریان تمایل دارند ابتدا بوی آن را استشمام کنند و سپس آن را خریداری نمایند. همانطور که می‌دانید برای خرید عطر و ادکلن اصل مانند امواج اینترلود مرد، بلک افغان، ورساچه پورهوم، مارلی لیتون و لالیک انکر نویر از برند لالیک دارای بسته‌بندی‌های شیک و خاصی هستند که نباید قبل از خرید توسط مشتری باز شود.

خرید عطر و ادکلن

مهم‌ترین هدف از تولید تسترها، بازاریابی راحت این محصولات است تا فروشندگان در مورد آن اطلاعات بیشتری به‌دست آورند تا بتوانند محصول را به‌طور دقیق به مشتری بشناسانند. شرکت‌هایی که عطرهای خود را به‌طور عمده به‌فروش می‌رسانند به ازای هر 10 تا 12 عطر هنگام بسته‌بندی یک تستر عطر نیز درون بسته می‌گذارند. معمولاً روی این تسترها عبارت غیر قابل فروش زده می‌شود و فروشنده حق فروش آن‌ها را ندارد؛ زیرا این تسترها رایگان در اختیار فروشندگان قرار می‌گیرد.

آیا خرید تستر عطر ارزشمند است؟

این ادعا که ماندگاری تسترها از خود عطرها بیشتر است بی‌پایه و اساس بوده و نمی‌توان بر اساس چنین نظرهایی اقدام به خرید تستر عطر کرد. برای خرید عطر حتماً باید از تسترهای اورجینال استفاده نمود؛ ولی خرید تستر به‌جای عطر توصیه نمی‌شود. نحوه نگهداری و انبارداری عطرها و ادکلن‌ها تأثیر بسیار زیادی روی ماندگاری بو و رایحه آن‌ها دارد؛ بنابراین اگر حتی عطرهای اورجینال را به‌طور صحیح نگهداری نکنید، در مدت زمان کمی عطر و رایحه خود را از دست می‌دهد.

در مواردی که برای مشتری پرستیژ و لاکچری بودن عطر اهمیتی ندارد، قیمت پایین تسترها دلیل خوبی برای ارزشمند بودن خرید تستر است؛ زیرا عطر اصل و تسترها دارای ترکیبات و رایحه یکسان هستند و تنها در نوع بسته‌بندی با هم متفاوت‌اند.

 معمولاً بسته‌بندی‌های رسمی و دارای لوگوی شرکت تولیدکننده باعث افزایش قیمت خرید عطر و ادکلن اصل می‌شود. به طور کلی ارزش داشتن خرید تستر عطر کاملاً به نحوه استفاده شما از آن بر می‌گردد؛ برای مثال افرادی از عطر در منزل استفاده نمی‌کنند و همیشه به همراه خود مقداری از عطر را به همراه دارند، تستر عطر بهترین گزینه است.

مارلی لیتون

 خرید عطر و ادکلن اصل از فروشگاه اسپلندور

در این مطلب در مورد تستر عطر و ادکلن، کاغذ تستر عطر و کاربردهای آن‌ها مطالبی گفته شد؛ همچنین به این سوال که آیا خرید تستر عطر به‌جای عطر اصل صرفه اقتصادی دارد یا خیر پاسخ دادیم. گفتیم که هدف از تولید تستر عطر اروجینال چیست و نحوه تشخیص تستر عطر و ادکلن تقلبی و اصل را بیان کردیم. چنانچه شما نیز این مطلب را مطالعه کردید و تجربه و نظری در مورد خرید عطر و ادکلن و اصل و خرید تستر دارید می‌توانید با ما مطرح کنید.

شما می توانید با مراجعه به آدرس https://www.splendor.ir/ تجربه خرید بهترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه اصل را از فروشگاه اسپلندور داشته باشید.

کد خبر 1570463

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =