۲ نفر
۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
تفنگ‌فروش‌های تهران به دام افتادند

ایسنا نوشت: رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری هفت نفر از عاملان فروش سلاح و مهمات غیر مجاز در سطح شهر تهران خبر داد.

پیام کاویانی در این باره اظهار کرد:‌ در راستای اجرای چهارمین مرحله طرح اقتدار، شناسایی و دستگیری فروشندگان سلاح و مهمات غیر مجاز که موجب ایجاد نا امنی در سطح جامعه می شوند در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های شبانه روزی ماموران هویت و مخفیگاه ۷ نفر از عاملان فروش سلاح جنگی و مهمات جنگی و شکاری غیرمجاز تهران شناسایی شد گفت: دستور قضایی برای دستگیری این افراد اخذ شد و با انجام چند عملیات جداگانه این متهمان دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاهشان یک قبضه سلاح جنگی، هشت قبضه شبه سلاح و سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد. 

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: متهمان در اعترافات خود اظهار کردند که این سلاح ها را از استانهای غربی کشور تهیه کردند. 

به گفته وی، این افراد پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند. 
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه دستگیری سایر افراد مرتبط این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم در صورت اطلاع در این خصوص موضوع را سریعا از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

47231

کد خبر 1572162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =