درودگر: اگر پول تبلیغات باید به ورزشگاه‌ها برسد بودجه ورزشگاه‌ها هم باید به فوتبال برسد

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت: اگر قرار باشد پول تبلیغات مسابقات فوتبال به ورزشگاه‌ها برسد بودجه ورزشگاه‌ها نیز باید به فوتبال اختصاص پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صادق درودگر در مورد دلیل اختلاف با شرکت توسعه و تجهیز اظهار داشت: مدیرعامل این شرکت کلمه‌ای به کار بردند که اصلا در ادبیات من نیست. یا به او اطلاعات غلط داده‌اند یا به مردم اطلاعات غلط می‌دهد. طبق ماده 14 آئین  نامه برگزاری مسابقه تمامی ورزشگاه‌ها به صورت پاک و بدون تبلیغ باید در اختیار سازمان برگزار کننده مسابقات قرار بگیرد. سازمان لیگ فوتبال هم سازمانی خصوصی نیست که درآمدش برای خودش باشد.

وی افزود: الکی توپ را به زمین سازمان لیگ فوتبال می‌ اندازند و فرافکنی می‌کنند. اگر این شرایط وجود داشته باشد و بخواهیم پول تبلیغات را به ورزشگاه‌ها بدهیم نه فوتبال نه کشتی و بسکتبال و ... قادر نخواهند بود که در ورزشگاه‌ها مسابقه‌ای برگزار کنند. 

درودگر در مورد دخالت وزیر ورزش برای حل این مشکل گفت: بنده اطلاع ندارم که دکتر سجادی دخالت کرده‌اند یا نه براساس قوانین ما از پرسپولیس خواستیم که ورزشگاه را به صورت پاک در اختیار ما قرار بدهند و این باشگاه و صدری هم قانون را رعایت کردند. اگر قرار باشد پول تبلیغات مسابقات فوتبال به ورزشگاه‌ها برسد بودجه ورزشگاه‌ها نیز باید به فوتبال اختصاص پیدا کند.

258 41

کد خبر 1577885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =