۰ نفر
۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
انواع لباس سایز بزرگ زنانه

بسیاری از شلوارهایی که در هر سال بر اساس مد عرضه می شوند هم مناسب افراد با وزن کم بوده و هم برای بانوانی که اضافه وزن دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین این تصور را نداشته باشید که شلوارهای سایز بزرگ زنانه مطابق بر ترندهای روز دنیا نیستند. افرادی که درگیر اضافه وزن هستند حتماً باید به سراغ لباس هایی بروند که با سایر قسمت های بدنشان سازگار باشد.

لباس سایز بزرگ زنانه بر اساس فرم بدن

یکی از موارد مهمی که در تولید و عرضه لباس سایز بزرگ زنانه باید رعایت شود، بررسی فرم بدن افراد است. فرم بدن افرادی که اضافه وزن دارند به نسبت سایر افراد متفاوت است به این ترتیب می بایست در تولید و طراحی لباس های سایز بزرگ به این نکته بسیار دقت شود. ایده ای به کار برده ایم تا عرضه لباس سایز بزرگ زنانه به شکل خاصی دنبال شود. طراحی این لباس ها به صورتی است که بخش میانی، یعنی اطراف شکم و پهلو نسبتاً آزادتر بوده و این رویکرد سبب می شود که افراد بتوانند از این لباس ها به بهترین نحو استفاده نمایند. برخی از مشتریان سایز بزرگ تصور می کنند که برای خرید لباس سایز بزرگ زنانه، هرچه سایز مورد نظر بزرگتر و به اصطلاح لباس گشادتر باشد، بهتر است اما این تصور به کل اشتباه است. دقت کنید که فرم بدن چه در افراد لاغر و چه چاق اهمیت زیادی دارد و می بایست بررسی های لازم در این راستا صورت بگیرد در غیر این صورت مشکلات زیادی ایجاد می شود.

لباس سایز بزرگ زنانه برای اندام های گلابی شکل

برخی از بانوان اضافه وزن دارند اما اندام آنها به شکل گلابی است یعنی پاها و ران های بزرگتری به نسبت بالاتنه خود دارند. خوشبختانه انواع شلوار سایز بزرگ زنانه برای اندام های گلابی شکل عرضه کرده ایم به این ترتیب که لباس به سادگی در بدن شخص فرم دهی می شود بدون اینکه اذیت شود و یا اندام او نازیبا دیده شود. اندام های گلابی شکل دارای پایین تنه چاق هستند این افراد هرگز نباید از لباس های تمام گشاد یا بگی استفاده کنند چون سبب نا زیبا شدن فرم بدنشان می شود.

لباس سایز بزرگ زنانه بر اساس مد

ترندهای دنیای مد معمولاً شامل حال افرادی می شوند که اضافه وزن ندارند اما همه چیز به طراحی درست لباس باز می گردد. برخی از شلوارهای سایز بزرگ زنانه به صورتی طراحی می شوند که دقیقاً با ترند سال همراه باشند. مثلاً امسال شلوار های جلو چاک دار طراحی شده اند که هم مناسب افراد با وزن کم بوده و هم برای بانوانی که اضافه وزن دارند مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین این تصور را نداشته باشید که شلوارهای سایز بزرگ زنانه هرگز مطابق بر ترندهای روز دنیا نیست. افرادی که درگیر اضافه وزن هستند حتماً باید به سراغ لباس هایی بروند با سایر قسمت های بدنشان سازگار باشد در غیر این صورت نازیبا خواهند بود.

شلوار جین سایز بزرگ زنانه

خوشبختانه شلوارهای جین مدل بندی های متنوعی دارند. برخی از آنها کشی هستند و برخی نیز از نظر رنگ متنوع هستند. برخی کمر کش بوده و برخی به صورت زیپ و دکمه طراحی شده اند.

ما به عنوان عرضه کننده انواع شلوار جین سایز بزرگ زنانه سعی کرده ایم همه سبک ها و مدل بندی ها را وارد میدان کسب و کار نماییم تا مجبور به خرید یک سبک خاص نباشید. متاسفانه شلوار جین سایز بزرگ زنانه در بازار از نظر تنوع محدود است و این موضوع بانوان خوش سلیقه ایرانی که کمی اضافه وزن دارند، را رنج می دهد طبق این جریان تلاش خود را کرده ایم تا عرضه مستقیم شلوار سایز بزرگ زنانه را با مدل های متنوع برای شما فراهم سازیم. این رویکرد سبب می شود تا این شلوارها با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد و خوشبختانه کیفیت محصولات نیز تضمین شده است.

مدل های متنوعی از شلوارهای جین سایز بزرگ زنانه وجود دارد که هر یک ساختار مخصوص به خود دارند. مثلاً شلوار جین دمپا یکی از سبک های جالب از شلوارهای سایز بزرگ زنانه هستند که سبک جذابی دارند و سبب می شوند تا بتوانید اندام خود را شکل دهید. قد این شلوارها معمولاً متغیر است و این رویکرد سبب می شود تا کیفیت بی نظیری داشته باشد. این شلوارها از نظر کیفیت بسیار متنوع هستند و این موضوع سبب می شود تا انتخاب آسانتر شود.

شلوار جین سایز بزرگ زنانه زاپ دار در قسمت های مختلف خود دارای پارگی هستند و در سال های اخیر بسیار ترند شده اند. این مدل از شلوارها در سایزهای بزرگ هم عرضه می شوند و معمولاً در بین نوجوانان بسیار طرفدار دارد. این مدل از شلوارهای سایز بزرگ زنانه برای تیپ های اسپرت، هنری و کژوال بهترین گزینه محسوب می شود.

شلوار سایز بزرگ زنانه راسته

یکی از بهترین ایده هایی که بانوان با اضافه وزن می توانند استفاده نمایند، خرید شلوار سایز بزرگ زنانه راسته است. در صورتی که ران شما بزرگ است و قد بلندی دارید شلوارهای سایز بزرگ راسته بهترین گزینه برای شما خواهد بود و سبب بلندتر نشان دادن شما می شود و در نهایت سبب می شود تا وزن شما کمتر دیده شود.

شلوار سایز بزرگ زنانه راسته در مدل های پارچه ای، جین و کتان عرضه می شود که خوشبختانه سایزبندی کامل داشته و این رویکرد سبب می شود تا خرید آسانتری داشته باشید.

استفاده از شلوارهای سایز بزرگ زنانه که جنس سفتی دارند و حالت گیری کمی دارند اشتباه است به همین دلیل سعی کرده ایم در تولید شلوارهای سایز بزرگ زنانه، از پارچه هایی استفاده کنیم که به استایل بهتر شما کمک کند چون همانقدر که شلوارهای سفت مناسب نیستند. شلوارهای نرم و بسیار حالت پذیر نیز گزینه خوبی محسوب نمی شوند و بهتر است که این موضوع به دقت ارزیابی شود.

لباس سایز بزرگ زنانه برای اندامهای ساعت شنی

این فرم بدنی که طرفدار زیادی دارد به صورت ساعت شنی بوده یعنی بالا تنه و پایین تنه متعادل است و در وضعیت قرینه قرار دارد و کمر نسبتاً باریک تر است به این ترتیب چه خوب است از شلوارهای سایز بزرگ زنانه ای استفاده شود که سبب حفظ اندام شود، چون اندام های ساعت شنی بسیار شهرت دارند و مورد توجه قرار می گیرند. پیشنهاد می شود از شلوار مام استایل سایز بزرگ زنانه استفاده نمایید. این شلوارها سبب می شود تا فرم پای شما حفظ شود و به نوعی طراحی آن سبب جذاب تر نشان دادن اندام شما خواهد شد.

شلوار مام استایل سایز بزرگ زنانه مناسب اندام های سیبی شکل

در صورتی که اضافه وزن دارید اما اندام شما سیبی شکل است یعنی بالا تنه بزرگ و پایین تنه لاغر دارید می توانید با خیال راحت از شلوار مام استایل سایز بزرگ زنانه استفاده نمایید به این ترتیب شرایطی فراهم می شود تا سایز اندام شما حفظ شود. شلوار مام استایل سایز بزرگ زنانه معمولاً در جنس جین عرضه می شوند و رنگ بندی های متنوعی دارند که با توجه به سلیقه شما در نظر گرفته می شود به این ترتیب کسانی که علاقه به این سبک از شلوار دارند می توانند رنگ های تیره آن را خریداری کنند. این شلوارها روی ران ها کمی گشادتر هستند و بهترین گزینه برای فصل های گرم سال محسوب می شوند چون به بدن نمی چسبند و این رویکرد سبب جذابیت بیشتر اندام شما خواهد شود.

کد خبر 1578053

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =