۰ نفر
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
رادوشوویچ پرسپولیس را تهدید کرد

فارس نوشت؛ دروازه بان کروات تیم پرسپولیس بار دیگر با این باشگاه دچار چالش مالی شده است.

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس این روزها از لحاظ نتیجه‌گیری در وضعیت خوبی به سر می‌برند. این تیم پس از ناکامی در کسب پیروزی در سه هفته متوالی، در دو بازی اخیر خود تیم‌های نفتی لیگ برتر را شکست داد تا شنبه هفته آینده در شرایطی در دربی پایتخت به زمین می‌رود که با دو امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان صدرنشین در جایگاه دوم جدول قرار دارد.

البته در کنار این وضعیت مناسب فنی، سرخ‌‍ پوشان از لحاظ مالی به دلیل دریافت فقط پنج درصد از مطالبات خود شرایطی بحرانی را پشت سر می‌گذارند و در این میان تنها بازیکن خارجی این تیم وضعیتی به مراتب بدتر از هم‌ تیمی‌هایش را تحمل می‌کند.

بوژیدار رادوشوویچ که فصل گذشته و در دوره مدیریت جعفر سمیعی، مدتی به دلیل اختلافات مالی راضی به بازگشت از کرواسی به کشورمان نبود، پس از صحبت با یحیی گل‌محمدی به ایران آمد و  بلافاصله در جلسه‌ای با مدیرعامل سابق پرسپولیس و ابراهیم شکوری برای دریافت مطالباتش تا تاریخ 15 آگوست(25 مرداد) به توافق رسید اما از آن زمان تاکنون بیشتر از نیمی از طلب 70 هزار یورویی دروازه بان کروات به وی پرداخت نشده است.

پس از جدایی سمیعی و شکوری از مدیریت باشگاه پرسپولیس هم تاکنون مجید صدری نتوانسته است این مبلغ را به رادو پرداخت کند و نکته‌ مهم تر این است در شرایطی که بازیکنان امسال پرسپولیس تاکنون پنج درصد قرارداد این فصل خود را دریافت کرده‌اند، طبق پیگیری‌های خبرنگار فارس این کروات این مبلغ را نگرفته بلکه آپشن‌ها و بخش زیادی از اصل قرارداد مربوط به سال گذشته‌اش را هم را از پرسپولیس طلب دارد.

رادوشوویچ و مدیربرنامه‌هایش در این مدت بارها پیگیر دریافت این طلب از پرسپولیس بودند اما عملی نشدن وعده های مدیریت پرسپولیس کار را به جایی رسانده که روز گذشته وی با ارسال نامه‌ای تهدیدآمیز به باشگاه از احتمال جدایی‌اش از این تیم بعد از دربی پیش رو در صورت پرداخت نشدن طلب حدود 170 هزار یورویی‌اش خبر بدهد.

البته رادو در سال‌های اخیر پس از دریافت نکردن طلبش، بارها با ارسال نامه‌هایی به باشگاه پرسپولیس و حتی فیفا در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته و باید دید آیا این بار بدقولی‌ها جدایی دروازه‌بان کروات از جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی را عملی خواهد کرد؟

251 41

کد خبر 1578380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =