دیدار سردار "امان اللهی" با جانباز ۱۰۰درصدی ناجا/جانبازان موجب سربلندی و افتخار اسلام هستند

فرمانده انتظامی استان صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و جانبازان را موجب سربلندی و افتخار اسلام دانست .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سردار " منوچهر امان اللهی" با توجه به شرایط جسمانی(قطع نخاع) جانباز ۱۰۰درصد ناجا "محسن طاهری"ضمن حضور در محوطه ستاد فرماندهی با وی دیدار و گفتگو کرد.

سردار "امان اللهی" با اشاره به اینکه صبر و استقامت جانبازان موجب سربلندی و افتخار اسلام است بیان داشت: شما جانبازان سرافراز با از خود گذشتگی همواره امید و انگیزه را به جامعه تزریق کرده اید.

وی ضمن بزرگداشت مقام جانبازان انقلاب اسلامی و خانواده معزز آنها  گفت : جانبازان با نثار اعضای بدن خود کلمه ایثار را به درستی معنا کردند و به راستی مجاهدان فی سبیل الله هستند و همسران و فرزندان آنها با خدمتی که به جانبازان می کنند لحظه به لحظه اجر خداوند را برای خود به ارمغان می آورند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت :جانبازان و شهدا ایثار و جانفشانی را تا سر حد کمال به نمایش گذاشته اند و بدون تردید امنیت و سر افرازی مملکت ایران اسلامی مدیون رشادت های این عزیزان می باشد و آنان این کشور اسلامی را با قطره های خون خود از  گزند جهان خواران بیمه کردند .

وی اظهار داشت :همین صبر و استقامت شما عزیزان است که موجب رضایت پروردگار شده است و در سایه فداکاری و از خود گذشتگی شماست که امروزه از امنیت پایداری در جامعه برخوردار هستیم.

در ادامه وی گفت : خدمت به خانواده شهداء و جانبازان وظیفه دینی و اسلامی ماست که می تواند فرهنگ جهاد و ایثار را در جامعه نهادینه کند.

امان اللهی ادامه داد : حفظ آرمان های شهداء وجانبازان و ادامه راه آنان را مهم ترین تکلیف نسل امروز دانست گفت توجه به خانواده شهداء و جانبازان توجه به همه ارزش هاست .

وی با بیان اینکه جانبازان و خانواده شهدا همواره مایه دلگرمی و قوت قلب ما هستند و بایستی درس مردانگی، ایثار ، استقامت و صبوری  را از آنان آموخت،  ادامه داد : همه ما باید ادامه دهنده راه آنان در راستای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین در دفاع از ولایت فقیه باشیم .

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان ساخت: روحیه ایثار و از جان گذشتگی، از باورهای دینی و اعتقادات قلبی انسان های پاک و خدایی نشأت می گیرد که تداوم این روحیه راز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی است.

قابل ذکر است محسن طاهری جانباز ۱۰۰درصد ناجا جمعی پاسگاه چشمه وزیر شهرستان تایباد در تاریخ ۱۳۷۹/۸/۳۰ در درگیری با اشرار مسلح به علت اصابت گلوله از ناحیه سر مجروح و منجر به قطع نخاع وی شد.در خاتمه فرمانده انتظامی استان با تقدیم هدیه ای از زحمات و ایثارگری های جانباز قدردانی کرد.

46

کد خبر 1578682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =