ورزشکاران ما برای بیست میلیون بازی می‌کنند!

حذف زودهنگام پینگ پنگ بازان حتی ملی پوشان را شاکی کرد. اتفاقی که نوشاد عالیمان معتقد است به دلیل یکسری کمبودها و رهاشدگی آنها در قهرمانی جهان رقم خورده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نوشاد عالمیان ملی پوش پینگ پنگ بعداز اتفاقاتی که در قهرمانی جهان افتاد، معتقد است آنها رها شده اند. چرا که بدون هیچ مسابقه تدارکاتی در میدان مهمی حاضر شده بودند. آن هم با کلی حاشیه. غیبت ملی پوشان در رقابتهای بین المللی، حتی  برای بقیه بازیکنان تعجب آور بوده، تا حدی که از آنها می پرسیدند چرا در مسابقات نیستند؟ بی توجهی فدراسیون به آنها باعث شده تا  ملی پوشان حس رهاشدگی پیدا کنند. 

عالمیان درباره مشکلات ورزشکاران این رشته ورزشی می گوید: گر برنامه ریزی درستی باشد با پتاسنیل زیادی که ما داریم، نه فقط ما ملی پوشان که حتی برای پشتوانه سازی و رسیدگی به جوانان وضعیت فرق میکند. واقعیت این است که حتی لیگ ما هم اوضاع خوبی ندارد و تیم ها بازیکنان را خوب ساپورت نمی کنند و قراردادها خیلی پایین  است و بعضی ها با قرارداد ۲۰-۳۰ میلیون بازی می کنند، در حالی که ۲۰ میلیون تومان  کفاف وسایل ورزشی مثل راکت، رویه راکت، کفش و... را نمی دهد و حتی بازیکنان باید از جیب خودشان هم هزینه کنند و دیگر به پس انداز هم نمی رسد. این شرایط برای لیگ پویا اصلا خوب نیست.

متن کامل گفت‌وگوی خبرآنلاین با نوشاد عالمیان را اینجا بخوانید.

۲۵۷ ۲۵۱

بیشتر بخوانید: عجیب‌ترین اتفاق قبل از دربی

کد خبر 1578816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =