نماینده «لودرسوار»: در ۸ سال گذشته کشور نابود شد و نیاز است به دولت زمان داده شود

فارس نوشت: نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه نمایندگان با هیات وزیران، گفت:جلسه خوبی بود و در خصوص وضعیت مهمترین مسائل کشور، به ویژه در حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی بحث و تبادل نظر شد.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی امروز درخصوص جلسه هیأت دولت با نمایندگان مجلس اظهار داشت: جلسات به این شکل در گذشته هم برگزار شده اما حُسن این جلسه این بود که با کل هیأت وزیران بود.

وی ادامه داد: حدود نیمی از جلسه غیرعلنی بود اما در کل جلسه خوبی بود و در خصوص وضعیت مسائل کشور، موضوعات اقتصادی، وضعیت برنامه‌ریزی شده برای برون‌رفت کشور از شرایط سخت فعلی و خصوصاً تحریم، معیشت مردم، مشکلات اقتصادی و...بحث شد همچنین درخصوص آن‌ها جمع‌بندی و تبادل نظرات خوبی انجام شد.

ابوترابی با بیان اینکه در این جلسه در خصوص اقدامات آینده دولت نیز صحبت شد، توضیح داد: همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این جلسه صحبت کرد و اعضای کمیسیون اقتصادی نظرات خود را مطرح کردند، وزیر نفت نیز گزارشات خوب و امیدوار کننده‌ای ارائه داد.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این مدت کوتاه، اقدامات خوبی در زمینه‌های انضباط مالی و عدم استقراض از بانک مرکزی انجام شده است؛ استقراض از بانک مرکزی به این معنا است که حقوق از بانک مرکزی دریافت شود و در نتیجه آن محرومان، محروم‌تر شوند؛ دولت در این راستا با انضباط مالی این کار را مدیریت کرده که کاری سخت و بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه اوراق قرضی از دولت قبل باقی مانده است، گفت: دولت سیزدهم در حال پرداخت این بدهی است که کاری بزرگ است.

ابوترابی با اشاره به توافق‌های ایران با سایر کشورها تأکید کرد: توافقات انجام شده نشان دهنده این است که در دولت قبلFATF و برجام بهانه بود و این دولت با نگاه به همسایه‌ها، روابط عزتمندانه و احترام متقابل به تمام کشورها کار را به خوبی آغاز کرده و پیمان شانگهای نیز در همین راستا اقدام خوبی بود.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسیر امیدوار کننده‌ای پیش رو داریم خاطرنشان کرد: نیاز است که به دولت زمان داده شود؛ در ۸ سال گذشته کشور نابود شد و نیاز است حدأقل ۸ ماه به دولت زمان داده شود.

23231

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1578944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =