لزوم توجه بیشتر به ورزش قهرمانی استان یزد

رئیس مجمع نمایندگان یزد گفت: یزد دارای ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای در حوزه ورزش‌های قهرمانی است و باید به این ظرفیت‌ها توجه بیشتری داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، محمدصالح جوکار با حضور در پیست موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد با اشاره به اینکه ورزش یکی از مهمترین ضروریاتی است که در هر جامعه باید به آن توجه شود اظهار داشت: توجه به ورزش و تکمیل زیرساخت‌های ورزشی نقش بسیار مهمی در سلامت و پویایی جامعه دارد.

وی با اشاره به اینکه توجه به ورزش همزمان باید در دو بعد همگانی و قهرمانی پیگیری شود، تصریح کرد: استان یزد دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه ورزش قهرمانی است و باید به این ظرفیت‌ها توجه بیشتری داشته باشیم.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ورزشکاران استان یزد توقع بالایی ندارند و تنها خواسته ورزشکاران حمایت مسئولان و در اختیار قرار گرفتن زیرساخت‌های لازم برای تمرین و مسابقات آنهاست که متاسفانه در بعضی شرایط مشاهده می‌کنیم که همین حمایت‌های حداقلی هم به وجود نمی‌آید.

وی خواستار توجه هرچه بیشتر مسئولان استان یزد به ورزشکاران در رشته‌های مختلف شد و گفت: در صورتی که به ورزشکاران به درستی توجه صورت گیرد می‌توانیم شاهد موفقیت‌های بسیار گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف و کسب مدال‌های رنگین در رشته‌های گوناگون باشیم.

48

کد خبر 1579763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =