نوباوه:وقتی حاکمیت مذاکره را می پذیرد مجلس هم تابع همه مواضع جمهوری اسلامی است

ایرنا نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین خدمت مجلس به تیم مذاکره کننده، تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران بود که با حمایت مجلس تیم مذاکره کننده ایران توانست دست برتر در مذاکرات داشته باشد.

«بیژن نوباوه»  در مورد تبلیغات رسانه‌ای غرب مبنی بر جدی نبودن ایران در مذاکرات وین گفت: این سیاست دکترین جدید آمریکا و اروپایی‌هاست که سعی می‌کنند با زیر سوال بردن جدیت ایران در مذاکرات و طرح درخواست‌های فرابرجامی از ایران امتیاز بگیرند. این در حالی است که ایران با ارائه یک طرح کامل جدیت خود را در مذاکرات نشان داده و هیچ گونه  مطالبات فراتر از برجام مطرح نکرده است.

تصویب قانون اقدام راهبردی بزرگترین خدمت مجلس به تیم مذاکره کننده بود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا نمی‌تواند با طولانی کردن مذاکرات از ایران امتیازی بگیرد، گفت: آمریکا با وارد کردن آخرین ضربات خود به دنبال امتیاز خواهی از ایران است، اما همه دنیا می‌دانند که آمریکا و اروپا راهی جز پذیرش درخواست کاملا قانونی ایران برای بازگشت به برجام و لغو همه تحریم‌ها ندارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس حامی تیم مذاکره کننده است، گفت: وقتی حاکمیت مذاکره را می پذیرد مجلس هم تابع همه مواضع جمهوری اسلامی است. وی خاطر نشان کرد: بزرگترین خدمت مجلس به تیم مذاکره کننده تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران بود که باعث شد ایران دست برتر را  در این مذاکرات داشته باشد.نوباوه افزود: آمریکایی‌ها با استناد به قوانین کنگره به دنبال تامین منافع مورد نظر خود بوده و هستند. ما هم با تصویب این طرح توانستیم دست هیات مذاکره کننده ایران در مذاکره را برتر نشان دهیم.

21217

کد خبر 1585143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =