۵ نفر
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
آقای جوان! فرصتی دوباره به حذف شدگان «خنداننده شو» بدهید

یادداشت حاضر هیچ ارتباطی به تحصیلات و فعالیت حرفه ای نگارنده نداشته،صرفا به عنوان شهروندی ساده که طعم شکست و حذف شدن را بارها چشیده به عنوان یک پیشنهاد تقدیم مخاطبان، خاصه اهالی خندوانه و جناب رامبد جوان می شود

آنچه در این چند شب گذشته در برنامه ی خندوانه و مسابقه خنداننده شو شاهد آن هستیم سبب یادآوری حسرتی است که امثال منِ دهه پنجاهی و دوستان دهه شصتی بابت نداشتن چنین فرصت هایی تحمل کرده ایم و به همین دلیل به غایت ارزش این موقعیت ها را درک می کنیم.نبود هیچ امکاناتی برای بروز و ظهور استعدادها بدترین تصویری است که ما از دوران نوجوانی و جوانی خودمان به همراه داریم.

با این همه اما همواره سعی می کردیم به حد وسع و توان خویش از روزنه های اندک که بعضا از سر حادثه و شانس مهیا می شد برای خودمان اتفاق مهمی در زندگی رقم بزنیم.هریک از ما با این تجربه مواجه شده ایم که علیرغم داشتن استعداد و آمادگی ناشی از تمرین وممارست فراوان در بزنگاهی که وقت بروز و ظهور داشته هایمان بوده از پس موضوع بر نیامده همان یک موقعیت منحصر به فرد سوخته  و به حسرتی تبدیل شده که تا سال ها مهمان فکر و ذهنمان شده،چه بسا سبب تیره و تار شدن تصویر ذهنی فرد از آینده ی تحصیلی-شغلی و... شده،تبعات منفی و غیر قابل تصوری ناشی از این سرخوردگی و شکست ایجاد شده که لااقل بنده در حرفه ی تخصصی خودم به کرات با چنین اشخاصی مواجه بوده ام.

خندوانه و سایر برنامه های استعداد سنجی این روزها همان فرصتی است که ما از آن بی بهره بودیم و شاید همین نداشتن ها بهترین دلیلی است که قدر چنین موقعیتی را به غایت می دانیم.

همین افسوس و حسرت ها سبب شد تا به عنوان یک شهروند ساده پیشنهادی را با رامبد جوان که به نظرم تا به امروزسبب ساز رشد و معرفی چهره های موفقی در عرصه هنر نمایش و..به جامعه هنری شده است مطرح کنم.طی چند شب گذشته بین جوانان عزیزی که فرصت حضور در عرصه خنداننده شو داشته اند استعدادهایی بوده اند که ممکن است آن شب،شب آنها نبوده واین فرصت مغتنم را از دست داده شب وروزشان  با حسرت و ای کاش های مکرر طی می شود  که ممکن است این شکست و بازنده اعلام  شدن ایشان به همین حسرت وافسوس ختم نشده تالی فساد و تبعات غیر قابل جبرانی در انتظار ایشان باشد که می توان با یک فرصت مجدد مانع بروز چنین حادثه ای شد.یقینا داوران برنامه و تیم کاربلد خندوانه با تجربه ی سال ها فعالیت در عرصه ی برنامه سازی و...قادر به طراحی برنامه ای در قالب گروه بازنده ها و حذف شده ها خواهند بود تا عزیزان حذف شده و بازمانده از آراء مردمی، فرصتی مجدد جهت عرضه ی توانایی و بروز استعداد خویش داشته باشند.

شاید استعداد خیلی ها معطل همین فرصت مجدد بوده که امروز به حسرتی مدام تبدیل شده و یکی از من و شما را مسبب این حسرت و سوختن استعداد خودشان می دانند.

* وکیل دادگستری

کد خبر 1588018

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IQ ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
  6 0
  دقیقاً باید فرصت داد به کسی که برنده نشده
 • الهام IR ۱۵:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
  5 1
  درود
 • IR ۱۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
  2 0
  درود ایول
 • بختیاری IR ۱۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
  2 1
  چقدر‌من‌قلم‌شما‌رو‌دوست‌دارم.وکیل‌با‌وجدان
 • هموطن AE ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
  0 1
  من هم با نظر شما موافق هستم یک فرصت دیگر برای خیلی ها یعنی تغییر ِ سرنوشت......
 • مجید IR ۲۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
  0 0
  درودها چ قدرت بیانی قلمتان روان درودتان
 • IR ۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
  0 0
  بله، اونایی که حذف شدند می تونن دوباره باهم مسابقه بدهند ومردم آنها راانتخاب کنند!؟ جه اشمال داره، حق مسی هم پایما نمی شه، ووجدان داورها هم آروم میشه
 • محمد IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
  1 0
  پس طبق نظر این اقا باید تمام مسابقات ورزشی که یک تیم حذف میشه باید تکرار بشه و دفعه بعد اگه تیم برنده بازنده شد دوباره یک فرصت به بازنده جدید داده بشه و این چرخه تا ابد ادامه داشته باشه